reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
A jak u Ciebie widać już brzuszek czy powiększone piersi? 7cm to już spory 🥰
Absolutnie nic nie widać, brzuch płaski ☹️ zawsze byłam bardzo szczupła osoba, myślałam że ciąże od razu będzie widać, jednak nie. Piersi również mi nie urosły. Typowych objawów ciążowych nie mam.
A dzidziuś rośnie jak na drożdżach, tydzień temu miał 5cm, dziś już 7,1cm
 
Absolutnie nic nie widać, brzuch płaski ☹️ zawsze byłam bardzo szczupła osoba, myślałam że ciąże od razu będzie widać, jednak nie. Piersi również mi nie urosły. Typowych objawów ciążowych nie mam.
A dzidziuś rośnie jak na drożdżach, tydzień temu miał 5cm, dziś już 7,1cm
Jak dobrze, że się tym dzielisz. Daje mi to nadzieję 🌞
 
Wiesz co wątpię, bo z wczorajszej rozmowy wyszło na to, że nigdy nie było problemu w oddaniu pieniędzy, ale to jedynie zależy od wysłania próbki materiału, zależy gdzie twoja próbka trafi, moja trafiła do głównego laboratorium, a akurat ten oddział laboratorium nie oddaje pieniędzy. Dodatkowo nie jedna pani mi to mówiła czy to przez telefon, czy nawet pobierając próbkę krwi do badania, że jeśli nic nie wyjdzie spokojnie mogą oddać pieniądze. Tu nie chodzi już nawet o te pieniądze, bo najważniejsze że nic nie wyszło. Ale chodzi o sam fakt przekazywania informacji, bo myślę że każda z Was w jakimś stopniu byłaby zdenerwowana taką sytuacją.
Rozumiem, szkoda, że tak wyszło, 300zl na ulicy nie leży...
Wczoraj miałam 1 prenatalne i wszystko wygląda dobrze. Klusek na 5cm, wszystko na swoim miejscu, łożysko tworzy się na przedniej ścianie, serduszko w porządku. Na USG widać było jakby się uśmiechało. No i na 60% dziewczynka Aczkolwiek jeszcze nic nie jest pewne. Zobacz załącznik 1359582
Cudowne wieści, gratuluję 😍
 
Nie wiem jak Was, ale mnie wczoraj tak głowa bolała. Myślałam, że rozsadzi mi głowę, przód, środek, tył i jeszcze to promieniowanie do środka. To ciśnienie atmosferyczne mnie wykończyło.... Nigdy nie miałam takiego bólu głowy.
O matko mnie też, ale mnie jakby od lewego oka i tylko lewa strona, z tym że przez to nie mogłam mieć oczu otwartych bo było gorzej! Myślałam, że mnie tak znienacka złapało, nie pomyślałam, że to od ciśnienia atmosferycznego, możesz mieć rację 🤔😚
 
Absolutnie nic nie widać, brzuch płaski ☹️ zawsze byłam bardzo szczupła osoba, myślałam że ciąże od razu będzie widać, jednak nie. Piersi również mi nie urosły. Typowych objawów ciążowych nie mam.
A dzidziuś rośnie jak na drożdżach, tydzień temu miał 5cm, dziś już 7,1cm
No to tylko się cieszyć że nie masz żadnych objawów i się czujesz normalnie. Najważniejsze że dzidziuś rośnie
 
Jak dobrze, że się tym dzielisz. Daje mi to nadzieję 🌞
Jakoś w 6 tygodniu delikatnie bolały mnie piersi, ale szybko przestały, martwiłam się. Lekarz mnie uspokoił, powiedział że występowanie objawów ciążowych lub ich zanik nie ma nic wspólnego z tym czy ciąża rozwija się prawidłowo (przynajmniej w moim przypadku).
 
O matko mnie też, ale mnie jakby od lewego oka i tylko lewa strona, z tym że przez to nie mogłam mieć oczu otwartych bo było gorzej! Myślałam, że mnie tak znienacka złapało, nie pomyślałam, że to od ciśnienia atmosferycznego, możesz mieć rację 🤔😚
No tragedia z tym 😬 A u mnie na Pomorzu dzisiaj alert, znowu mają być silne wiatry, burze śnieżne 😂 czyli zaś zmiana warunków atmosferycznych..na mnie takie rzeczy oddziaływają niestety 😬
 
reklama
Do góry