reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Słoneczko a w innym mieście szukałaś. Ja też się martwię czy zdążę zapisać się na prenatalne, bo nawet nie wiem na czym stoję i czy moje wyliczenia są prawidłowe. Dzisiaj 7+3, a wizyta 20 stycznia czyli 8+4 i wtedy dopiero będę mogła dzwonić umawiać się na prenatalne, bo bez skierowania nie mogę się umowic. A z racji wieku przysługują mi za darmo w ramach NFZ. Jak w Toruniu się nie znajdzie miejsce to będę musiała jechać do Bydgoszczy.
Ja chodzę do Medicover, mam tam pakiet; jeszcze nie mam 35, chociaż niewiele brakuje 😃 dzisiaj mam 8+2 i trochę mnie to stresuje, ze nie mogę mieć terminu. Pani uważa, ze jeszcze dużo czasu, ale ja to widzę inaczej 😔 powiedziałam, ze chce odp najpóźniej do jutra, ale chcieć sobie mogę…

Edit: patrzyłam w innych miastach, ale musiałabym jechać 3-4h w jedna stronę 😔
 
reklama
No właśnie mi lekarz powiedział że mam szybciej zrobić test Pappa by na USG już było. Chyba co klinika, co lekarz to inne podejście, ale myślę, że wszystkie podejścia są prawidłowe.
U mnie też tak było, pobrali mi krew do pappa i w poniedziałek mam prenatalne, wyniki krwi będą już czekać.
A ja mam fazę na pomarańcze [emoji87] moglabym nie jesc nic innego, tylko ze raczej srednio zabijają głód [emoji849] na mieso nie mogę za to patrzeć
To ja z kolei mandarynki między posiłkami😁
 
Ja chodzę do Medicover, mam tam pakiet; jeszcze nie mam 35, chociaż niewiele brakuje 😃 dzisiaj mam 8+2 i trochę mnie to stresuje, ze nie mogę mieć terminu. Pani uważa, ze jeszcze dużo czasu, ale ja to widzę inaczej 😔 powiedziałam, ze chce odp najpóźniej do jutra, ale chcieć sobie mogę…

Edit: patrzyłam w innych miastach, ale musiałabym jechać 3-4h w jedna stronę 😔
Słoneczko ja też mam pakiet Luxmed, ale u nas strasznie trudno wbic się na wizytę , bo zmarł jeden z lekarzy ginekologów. Do niego zawsze znalazł się termin nawet tego samego dnia. Ja do Bydgoszczy ma 1h w jedną stronę, więc nie jest źle no ale wiadomo że paliwo kosztuje.
 
No ja wiem dokładnie ile jem bo mamy jeszcze katering dietetyczny wykupiony na początku grudnia. Tak wiec jem 1200kcal z pudełek plus to co dojadam w formie owoców, albo właśnie jakaś kanapka. W weekendy trafi się fast food bo kurde czasem tez się coś należy 😅 plus jest taki ze jem super zdrowo, normalnie nie jadłabym tylu warzyw czy kasz
Ja mam teraz tak wybiórczy dziwny smak, ze produkty dziela się na dobre i na złe. Nie ma żadnej zasady, który jest zły a który dobry. Albo mam na coś ochotę albo zdecydowanie nie np. Ogórek jest Ok ale pomidor i papryka ble. Nie wiem czemu tak. Właśnie ostatnio myślałam, ze jakbym miała catering to większości nie mogłabym zjeść. A np kiedyś to wszystko lubiłam jeść.
 
Ja mam teraz tak wybiórczy dziwny smak, ze produkty dziela się na dobre i na złe. Nie ma żadnej zasady, który jest zły a który dobry. Albo mam na coś ochotę albo zdecydowanie nie np. Ogórek jest Ok ale pomidor i papryka ble. Nie wiem czemu tak. Właśnie ostatnio myślałam, ze jakbym miała catering to większości nie mogłabym zjeść. A np kiedyś to wszystko lubiłam jeść.
Ooo jakbyś opisała mój stosunek do jedzenia. Ja nie mam ani mdlosci ani nic z tych rzeczy a jednak odrzuca mnie od niektórych produktów a do niektórych ciagnie strasznie
 
Słoneczko ja też mam pakiet Luxmed, ale u nas strasznie trudno wbic się na wizytę , bo zmarł jeden z lekarzy ginekologów. Do niego zawsze znalazł się termin nawet tego samego dnia. Ja do Bydgoszczy ma 1h w jedną stronę, więc nie jest źle no ale wiadomo że paliwo kosztuje.
Nawet i pojechalabym z Gdańska do Warszawy, ale jak jadę samochodem 20 min to mdłości męczą niemiłosiernie a co dopiero jazda 4h 😏 poczekam jeszcze łaskawie na ich odp, mam nadzieje ze coś się znajdzie. W Luxmedzie zapytaj czy ewentualnie w zewnętrznych placówkach Ci nie załatwia. Tez kiedyś miałam pakiet w Luxmed. Nie było hematologa, wiec poszłam do innej prywatnej placówki współpracującej z luxmed i miałam wizytę za darmo 🙂
 
Dziewczyny pomocy, od 2 dni mam 37-38st. Lekarka dala mi coś na bol gardla i paracetamol. Jestem 9+3.. do tej pory bylam ciagle głodna i cały czas mialam mdlosci a teraz w ogole nie mam apetytu.. trochę się stresuje, bo przeżyłam już 2 straty w podobnym terminie. Może wy macie jakieś własne doświadczenia. Help!
 
reklama
No ja wiem dokładnie ile jem bo mamy jeszcze katering dietetyczny wykupiony na początku grudnia. Tak wiec jem 1200kcal z pudełek plus to co dojadam w formie owoców, albo właśnie jakaś kanapka. W weekendy trafi się fast food bo kurde czasem tez się coś należy 😅 plus jest taki ze jem super zdrowo, normalnie nie jadłabym tylu warzyw czy kasz
tylko 1200 kcal plus owoce ? to zjadasz wiecej niz 1600?
Bo ogolnie to bardzo mało...
 
Do góry