reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

IP jest czynne całą dobę, ogólnie muszą Cię przyjąć natomiast nie wiesz co Ci zalecą i co zrobią bo to zależy od lekarza na izbie. Musi pamiętać też, że stopień pierwszeństwa zależy od tego co komu jest. Ja teraz jestem stałą bywalczynią IP i jestem tam zawsze koło 7 i wychodzę około 13.

PS. Tak nadal jestem w "sierpniowej" ciąży 🤡
Czyli powinni mnie obejrzeć chociaż, najwyżej poczekam?
 
reklama
Jak wyglada aktualnie sytuacja u Ciebie?
Myslalam wczoraj o Tobie.. co z Twoja beta? Co mówią lekarze?

To jest tak kosmiczna sytuacja, że ja już się tylko śmieję. Generalnie nic. Ogólnie jestem w ciąży, ale nie jestem w ciąży 🤡 moja beta w poniedziałek (10.01) urosła do 447 (22.12.2021. była 290). Ale ciąży nigdzie, dosłownie nigdzie nie ma. Lekarz nawet dopplerem sprawdzał i totalnie pusto. No a jak pusto to nie wiadomo co z tym zrobić 🤷‍♀️
 
A i ja polecam robić z siebie histeryczkę. Pewnie nie wszyscy uznają to za bycie okej, ale to jest jednak Twoje dziecko i Twoje zdrowie. Więc moim zdaniem po prostu bym powiedziała, że baaaardzo boli, nawet bym poszła że rano miałaś jakieś lekkie plamienie itd. no ogóle źle się czujesz, umierasz. Niech sprawdzają.

Do szpitala raczej Cię nie położą, bo mnie nie chcą już 3 tydzień :p więc to chyba nie takie proste
 
Zawsze lepiej sprawdzić czy się nic nie dzieje ja tez czekałam ponad 2h na izbie kiedy miałam plamienia ale tam przyjmują w kolejności przyjścia. Najwyżej trochę poczekasz ale przynajmniej się upewnisz ze z fasolką wszystko dobrze

No u mnie też generalnie jak są dwie takie "same" osoby, to liczy się ten kto przyszedł pierwszy. No ale jak przyszła rodząca, której odeszły wody to jednak była pierwsza :D nie musiała czekać tych 6h w kolejce :D
Ale u mnie to szpital typowo położniczy
 
No u mnie też generalnie jak są dwie takie "same" osoby, to liczy się ten kto przyszedł pierwszy. No ale jak przyszła rodząca, której odeszły wody to jednak była pierwsza :D nie musiała czekać tych 6h w kolejce :D
Ale u mnie to szpital typowo położniczy
U mnie tez położniczy no jak odeszły wody to wiadomo że ma pierwszeństwo 😁
 
Mój lekarz nie odbiera, dzwoniłam na dwa sory i każdy mnie próbuje zbyć. A ja naprawdę nie jestem histeryczką, po prostu mam nietypowy ból który mnie niepokoi..
A nie możesz podjechać do jakiegokolwiek lekarza prywatnie? Nie będziesz musiała czekać tak długo jak na IP
 
reklama
Do góry