reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja miałam na przełomie 6/7 tygodnia kilka dni, potem przeszło. Takie rozciąganie z kłuciem właśnie. Pewnie się jeszcze pojawi ale na późniejszym etapie
ja podobnie 7/8 tydzień - jedną noc miała ciężką, już zastanawiałam czy to czasem nawet nie wyrostek xD miałam kłucie po prawej stronie... a teraz tylko mam czasem lekkie jak przy miesiączce - ponoć to hormony wpływają na rozciągnie wszystkie i może pobolewać - i tego się trzymam 🤞🤞🤞
 
No ja właśnie mam tak jakoś od wczoraj dziś troszkę bardziej a mam 8+4 dni i nie wiem czy to okej czy nie Ale udało mi się na piątek zapisać prywatnie do innego ginekologa .
Wiesz co ja po tym kluciu miałam dwie wizyty i USG u maluszek rośnie zdrowo. W poprzednich ciążach też tak miałam, poprostu wszystko się pomału rozciąga i czasem promieniuje takim kłuciem właśnie do pochwy. Właściwie to może wystąpić na każdym etapie ale dopiero pod koniec ciąży może stać się bardziej dokuczliwe. Zbadać można pod kątem szyjki czy nic się nie dzieje
 
Hejka Pani doktor nie zrobiła mi usg bo powiedziała że to zbyt często by bylo dostałam tylko skierowanie na pobranie krwi oraz na usg na badania prenatalne. I dalej mam brać duphaston
 
reklama
Do góry