reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
1-2 tydzień od zapłodnienia? Ja patrzałam zwykle od ostatniej miesiączki 🙈

Moim zdaniem tak, bo u mnie taki wynik już pokazywał 4tc

Ale tak czy siak, to raczej już będziesz miała termin na wrzesień, chyba że masz mieć planowane cc czy wiesz że masz tendencję do przedwczesnego porodu
 
Zrobiłam już wszystkie badania. Jakimś cudem glukoza na czczo pięknie spadła... Aż się wystraszyłam i poleciałam prywatnie sprawdzić czy nic się nie wydarzyło bo wizytę mam na 18 dopiero. Okazało się, że wszystko jest dobrze a taka kluseczka ukazała się na usg ❤
U mnie tsh spadło, ale raczej w 1 trymestrze tsh lubi sobie skakać ☺️ fajna kluseczka 😍 ja dopiero 20 wizyta, a już wysiedziec nie mogę 😂
 
Moim zdaniem tak, bo u mnie taki wynik już pokazywał 4tc

Ale tak czy siak, to raczej już będziesz miała termin na wrzesień, chyba że masz mieć planowane cc czy wiesz że masz tendencję do przedwczesnego porodu
Jeszcze nic nie wiem 🙈 widziałam że wychodzi mi na wrzesień ale tu Was póki co więcej jest dlatego ważne pytania celuje do Was 😋 to moja trzecia ciąża , wcześniejsze dwie nieudane ... Bardzo się boje powtórki 😔
 
Mi również lekarz mówił żeby badania typu Nipf robić dopiero w skończonym 12-tym tygodniu. Ja planuje zrobić je rownolegle do badań prenatalnych, tylko wciąż się zastanawiam który konkretnie test zrobić, na ta chwile waham się między Nifty a Sanco.
A co to za badania
Heh, ja też nadmuchana jak balooon. W zasadzie mdłości przeszły, wstręt do kawy też, nawet już nie chodzę taka śpiące/zmęczona.Tylko te wzdęcia 🥴 Niestety w głownej mierze to efekt zmienionej gospodarki hormonalnej, zwolnionej perystaltyki jelit. Ale świąteczne przysmaki nam pewnie nie pomagaja 😉
Łykam espumisan, nie wchłania się z przewodu pokarmowego, stosuje się go u noworodków nawet więc w ciąży też bedzie ok.
Dziękuję za radę 😁
 
reklama
Do góry