reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dithka ja mam rozejscie miesnia po poprzedniej ciąży, teraz na pewno wybiore sie do fizjo jakos niedlugo - jak po wizycie bedzie wsio ok to sie umawiam od razu.
 
reklama
Hej. Tak ostatnio myślałam o Tobie. Jak tam się czujesz?

Tak co do Pappy to własnie mi pokazało poprzednio m.in ryzyka właśnie związane z urodzeniem przed 26 tc. Było wskazanie do acardu, choć genetyk na teleporadzie nic nie wspominał, ja co prawda brałam ale tylko 75 a powinnam co najmniej 150. O zaleceniu dowiedziałam się jak odebrałam fizycznie wynik na papierze, ale to i tak było już po urodzeniu dziecka, bo 2 dni wcześniej miałam mieć amniopunkcję a tam stwierdzili brak tętna. Ogólnie ta wiedza wcześniej nic by nie dała bo mała miała wadę edwardsa, ale kto wie czy np to że przed amnio miałam przestać brać acard też nie przyczyniło się do szybszej śmierci. W USG wykazano wcześniej, że jest problem w przepływach.

Dziękuję, że pytasz fizycznie bardzo dobrze, psychicznie trochę gorzej więc mamą 2022 na pewno nie będę, ale może 2023. Zobaczymy :)
Za was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że dotrwacie w tym składzie do sierpnia :)
 
reklama
Do góry