reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No właśnie problem w tym że już nie mam swojego ginekologa od czasu ostatniego poronienia (kwiecien - puste jajo) to do niego nie chodzę . Umowie się do kogoś ale to potrwa pewnie zanim mnie przyjmie .
Zaszkodzić nie, ale jednak to są tabletki hormonalne więc wolalabym zapytac lekarza niz brac w ciemno. Znany lekarz, terminy znajdą się. Na pierwsza wizyte w sumie mozesz isc do kogos by ustalil najlepsza dla Ciebie dawkę, jak trafisz na dobrego to zostaniesz a jak nie to bedzissz szukala innego ale bedziesz spokojna majac juz wiedzę jaka dawkę przyjmować. Na własną rękę nie robilam zadnych, oprócz bety i progesteronu.
Inne badania robilam ze skierowaniem :)
 
reklama
A masz możliwość umówić się prywatnie? Przez portal znanego lekarza? Napewno sie coś znajdzie z wolnym terminem na jutro.
Ja tylko prywatnie . Ale mieszkam w Szczecinie i to jest duże miasto i ciężko z terminami. Jutro podzwonie i tak tylko chciałam się dowiedzieć do tego czasu czy mogę przyjmować ten duphaston (został mi z poprzedniego razu )
 
Dziewczyny nie wiem czy był już może poruszany temat testów NIFTY lub SANCO. Czy któraś się zdecydowała lub rozważa? Macie może jakieś porównanie tych obu?
Poważnie się nad nimi zastanawiam i chciałabym poznać wasze opinie
Aha, to może szczegół, ale Nifty wysyłane jest do Hong Kongu, a Sanco badane jest w Warszawie, wiec wynik jest szybciej.
 
reklama
Ja tylko prywatnie . Ale mieszkam w Szczecinie i to jest duże miasto i ciężko z terminami. Jutro podzwonie i tak tylko chciałam się dowiedzieć do tego czasu czy mogę przyjmować ten duphaston (został mi z poprzedniego razu )
Też jestem ze Szczecina. Mi lekarz przepisał ale dlatego że miałam plamienia. Pierwsza paczka po 2x dziennie druga raz dziennie. Przez kilka dni tez bralam 3×dziennie
 
Do góry