reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja jeśli wszystko będzie dobrze do prenatalnych chce zrobić Nifty Pro. Czytałam ostatnio porównanie i najkorzystniej wypada Nifty Pro , może nie cenowo ale obejmuje największą ilość chorób.
 
reklama
Mój jest z 2 sierpnia. Ja poraz kolejny na sierpniowkach ;)
Ale my wszyscy jesteśmy "letni jeżeli chodzi o urodziny". Zaczynam stawkę ja początkiem czerwca a kończy mój mąż końcem sierpnia ;)
Mój mały jest z 2 lutego, swoją drogą ja też z lutego😁
Ja też szybciej się męczę co mnie mega wkurza bo jednak trzeba zrobić to co zawsze a czasu teraz potrzebuje na to znacznie więcej. Ja nawet nie chce myśleć o upałach i olbrzymim brzuchu w lipcu i sierpniu. Juz raz to przechodziłam i dziękuję 🤣
No właśnie najbardziej się boję tych upałów latem, ja poprzednim razem strasznie spuchłam na tydzień przed porodem a to była zima😬
 
Do góry