reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Już teraz tej krwi było odrobinkę i tylko przy głębszym poddarciu. I była taka wpadająca w brąz. Myślicie ze mogło to być krwawienie po wczorajszej wizycie? Bo chyba ta jedna tabletka duphaston aż tak szybko nie zadziałała?
 
reklama
Już teraz tej krwi było odrobinkę i tylko przy głębszym poddarciu. I była taka wpadająca w brąz. Myślicie ze mogło to być krwawienie po wczorajszej wizycie? Bo chyba ta jedna tabletka duphaston aż tak szybko nie zadziałała?
Ja po pierwszym badaniu musiałam użyć podpaski, później miałam znowu takie epizody, raz wylądowałam na IP, a oni tylko kazali dupka wziąć i leżeć. Moja gin stwierdziła krwiaka. Była to żywa krew, później zaczęło się zmieniać w brąz do kawy latte. Na własnym weselu również musiałam używać podpasek. I w tej II ciąży non stop krwiaki na badaniach wychodziły.
Koleżanka trafiła z krwaiweniem na IP przyjęli ją na obserwację, to wyszło na to, że to pewnie po seksie, ale też kilka dni tak leciało
 
Do góry