reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, a robicie jakieś badania przed pierwszą wizytą?

Ja morfologia + poziom żelaza profilaktycznie, bo zawsze miałam anemię w ciąży. + zrobię 2 x betę w odstępie 48h :) a reszta badań po wizycie.

Ja baaaardzo pragnę dziewczynkę. Całe życie wyobrażałam sobie, że raczej będę miała przewagę dziewczynek. A tu dwóch chłopców. I to nie jest tak, że chlopcy są źli, kocham ich nad życie, ale tak sobie zawsze wyobrażam, że jak będą starsi, będa miec wspólne tematy z tatusiem, a mama pójdzie w odstawkę. I taki jakiś smuteczek się zawsze pojawia w głowie. A córka jakos chyba tak bardziej ciągnie do mamy. Widze jak jest u mnie. Ja mam 3 rodzeństwa. 3 dziewczyny i brat... I zawsze my bardziej do mamy, dzwonimy, interesujemy się itd niż brat. Córka zawsze ciągnie do swojej rodziny.. więc synowie jak będa kiedyś mieć żony, to bardziej będą ciągnięci do rodziny żony.

Ja mam dwóch synów i córkę i będąc w trzeciej ciąży miałam głęboką chęć tego, żeby była dziewczynka. Wręcz czułam smutek na myśl, że miałby być kolejny chłopak. Brakowało mi tego żeńskiego pierwiastka w domu. Teraz jest Hanka i jest cudowna, chłopcy są już tacy samodzielni. Chciałabym bardzo dla równowagi kolejną dziewczynkę, ale już nie jestem tak mocno na to ukierunkowana. Jedyne, co pojawia się w mojej głowie to obawy, że pojawi się nowe dziecko i Hanka będzie poszkodowana.. nie będę miała dla niej czasu i bardzo mnie to boli.
 
reklama
Taaak.Tez z tego powodu chce mieć dziewczynkę!
Chociaż moj młodszy syn stwierdził ,ze jak dorośnie i będzie miał swoją rodzine,ja zamieszkam z nim.Jak spytałam dlaczego ,stwierdził :” będziesz opiekowała się moimi dziećmi ,a ja Tobą” 😅
 
Taaak.Tez z tego powodu chce mieć dziewczynkę!
Chociaż moj młodszy syn stwierdził ,ze jak dorośnie i będzie miał swoją rodzine,ja zamieszkam z nim.Jak spytałam dlaczego ,stwierdził :” będziesz opiekowała się moimi dziećmi ,a ja Tobą” 😅
Dzieciaki mają fajne teksty, czasem takie dorosłe. Mój chrześniak powiedział mi, że nie mam z nikim się żenić bo nie będzie tak jak zawsze, że on nie będzie najważniejszy. A jak poznał pierwszy raz mojego przyszłego męża to była obraza, foch. Później przyznał się że się pomylił, i że wujek jest super. No i teraz ja mam focha bo on jest ważniejszy 😂 . A najpiękniejsze bylo, jak mój przyszły mąż poprosił go by poniósł nasze obrączki do ołtarza to mu poleciała łezka i powiedział TAK i że nie ucieknie z nimi. A mały ma 9 lat.
 
Dziewczyny ostatnio dodałam post 7 tydzień tylko pęcherzyk ciążowy wielkości 10 -12 mm . Lekarz powiedział że ciąża może być młodsza i dlatego nie widać zarodka ani ciałka zoltego . Dzisiaj zrobiłam Betę wynik 19401.2 . Myślicie że jest okej ?
Przy bardzo zbliżonej becie moj pęcherzyk był podobnej wielkości - 15mm. U mnie to było 5+4, ale ja zachodzę w ciąże w krótkich cyklach. W niedziele miałam prawie 90tys, jutro zobaczę co dalej.
 
Mój syn jest grudniowy i w sumie dobrze wspominam. Zimy wtedy wielkiej nie było. Taki maluch i tak bardzo długo na spacerze, by nie wytrzymał, bo wiecznie cycek, a później fajnie się dietę rozszerzało, bo wczesne lato i wszystko było świeże. Ja biorę mama dha i coś tam dalej w nazwie ;)
 
reklama
Dzień dobry 😊 dziś sporo dziewczyny wizytuje, trzymam kciuki za was i za siebie też, bo też wizyta i się trochę martwie co usłyszę 😔 tym bardziej że ostatnio był tylko sam pęcherzyk, a wczoraj nie wielkie plamienie kawa z mlekiem. No ale o 16.20 będzie wiadomo 😊
trzymam mocno kciuki 🤞 ja dzisiaj 15:15 i też lekki stresik czy będzie ❤️😘
 
Do góry