reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Moja lekarka nie pracuje w szpitalu,wiec problem jakby sam się wyjaśnił.
Ale póki co zbieram opinie na temat szpitali,ponieważ muszę zarezerwoac sobie miejsce możliwie najwcześniej 🙈😅

Ja pracuje w szpitalu i z tego co wiem pracownikom zapewniają lepsza opiekę,ale opinie na jego temat są podzielone,wiec muszę to jeszcze dobrze przemyśleć …
 
Jesli chodzi o wózek z siatka,mam wrażenie ,ze brak jakiejkolwiek osłony nie jest za dobry.
Przy poruszaniu się,zawsze zawiewa bardziej wiatr i dziecko może być narażone na np. Zapalenia uszu itp.
Ale to moje zdanie i mogę się mylić 😁
 
Jak rodziłam drugiego syna - panowała ptasia grypa i nie wpuszczali na oddział poporodowy nikogo.
Mąż mógł widywać syna tylko przez szybę.

Mam nadzieje,ze tym razem nic nowego nie wymyśla.
Póki co z testem lub szczepieniem można być przy porodzie i po tez.
 
Jesli chodzi o wózek z siatka,mam wrażenie ,ze brak jakiejkolwiek osłony nie jest za dobry.
Przy poruszaniu się,zawsze zawiewa bardziej wiatr i dziecko może być narażone na np. Zapalenia uszu itp.
Ale to moje zdanie i mogę się mylić 😁
Zapalenie uszu nie jest spowodowane wiatrem więc tu bym była spokojna. Właśnie mi chodzi o ten wiatr choć to tylko siatka to i tak amortyzuje:( ja zabilabym za tą opcję.

A i to nie jest tak że tam jest tylko siatka on jest jak cebulka w sensie że można odpiąć materiał i zostawić tylko siatkę a jak jest zimno to zapiąć spowrotem i mieć normalna gondole. Jestem za tym żeby obowiązkowo w każdym wózku to było. Brak tej opcji powinien być karalny :D
 
Z perspektywy czasu wmawiam sobie, że wada genetyczna, która była przyczyną tak naprawdę tkwi w szczepieniu covid które przyjęłam krótko po owulacji, a odstawienie mety i acardu przed amniopunkcją przyspieszyło tylko zatrzymanie serduszka.
wady się po prostu zdarzają i nikt ani nic nie ma na to wpływu. Nie ma jakichkolwiek doniesień by szczepienia taki wpływ mieć mogły. Już prędzej środowisko, smog, styl odżywiania - bo to ma wpływ na podział komórek i jest to udowodnione a umówmy się, nie żyjemy w czystym i zdrowym miejscu. A zazwyczaj i tak jest to przypadek, jeden moment złego podziału i kolejne, które go powielają.
 
Zapalenie uszu nie jest spowodowane wiatrem więc tu bym była spokojna. Właśnie mi chodzi o ten wiatr choć to tylko siatka to i tak amortyzuje:( ja zabilabym za tą opcję.

A i to nie jest tak że tam jest tylko siatka on jest jak cebulka w sensie że można odpiąć materiał i zostawić tylko siatkę a jak jest zimno to zapiąć spowrotem i mieć normalna gondole. Jestem za tym żeby obowiązkowo w każdym wózku to było. Brak tej opcji powinien być karalny :D
Ja mam zimowe dziecko i w espiro next miałam taką siatkę i korzystałam bardzo często :)
 
reklama
Witam Was. Wy piszecie o bólach, nudnościach i wymiotach a ja mnie nic nie dolega poza sennością. Dziś wstałam po 12... Tak... W południe... Wstałam tylko 6.30 ogarnąć syna do szkoły i jak wyszedł to usnęłam. Teraz siedzę i oczy już się schodzą. Tragedia.
To mi nic w ogóle :) cały dzień od 6 do 23 jestem na nogach, w sumie jakby ciąży nie było :)
 
Do góry