reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Hej hej. U nas ciągnie się dalej ta żółtaczka, choć już mamy tendencję spadkowa. W środę był poziom 9.68. więc dla nas sporą różnica z ponad 17. Mały za 4 dni konczy dwa miesiące, powinniśmy się zgłosić na szczepienie. Ale wstrzymuje się do momentu aż żółtaczka całkiem ustąpi. Będę szczepić tylko na wybrane choroby.
 
Hejka, jak u Was? Ktoś był na szczepieniu? Maluszki jak się mają?
My po 6w1 ale i tak wyszły 2 szczepienia plus yo doustne i jeszcze 1 za miesiąc 10.11 pneumokoki
Mała 4790g waży i 59cm długa przez 2 tygodnie przybrała ok 690g i 4 cm urósła
Lekarz się śmiał że leci na rekord i taka pyza z niej 🙈😄
W sumie śpi maluszek biedny teraz cały dzionek cycoś pielucha 9 spać ale 5latek też mi śpi po przedszkolu dzisiaj jakoś
 
Chodź ja dzisisj zła jestem zrobiłam zakup na allegro i natrafiłam na sprzedawcę.... który nadał zamówienie bez wysyłania go przez inpost i teraz ani nie mogę go zwrócić by odzyskać kasę ani nie mogę zrezygnować bo został nadany i to takie błędne koło 😡😡😡
Prośba o wyjaśnienie ....jak grochem o ścianę nie wiedzą czemu mój zakup nie został wysłany....wyjaśnią i się Odzwą.... wiadomości o godz. 11.00 i do tej pory zero odpowiedzi
Napisała już do nich po przez allegro tz rozpoczęłam dyskusję która ma na celu wyjaśnienie sprawy też zero reakcji
Jeśli do jutra się nie odezwą będzie interweniować allegro.... a super sprzedawca niby
 
Chodź ja dzisisj zła jestem zrobiłam zakup na allegro i natrafiłam na sprzedawcę.... który nadał zamówienie bez wysyłania go przez inpost i teraz ani nie mogę go zwrócić by odzyskać kasę ani nie mogę zrezygnować bo został nadany i to takie błędne koło 😡😡😡
Prośba o wyjaśnienie ....jak grochem o ścianę nie wiedzą czemu mój zakup nie został wysłany....wyjaśnią i się Odzwą.... wiadomości o godz. 11.00 i do tej pory zero odpowiedzi
Napisała już do nich po przez allegro tz rozpoczęłam dyskusję która ma na celu wyjaśnienie sprawy też zero reakcji
Jeśli do jutra się nie odezwą będzie interweniować allegro.... a super sprzedawca niby
Dodam że złożyła zamówienie 07.10
4 dni temu
 
My po 6w1 ale i tak wyszły 2 szczepienia plus yo doustne i jeszcze 1 za miesiąc 10.11 pneumokoki
Mała 4790g waży i 59cm długa przez 2 tygodnie przybrała ok 690g i 4 cm urósła
Lekarz się śmiał że leci na rekord i taka pyza z niej 🙈😄
W sumie śpi maluszek biedny teraz cały dzionek cycoś pielucha 9 spać ale 5latek też mi śpi po przedszkolu dzisiaj jakoś
Zrobili Ci wszystkie szczepienia na 1 wizycie czy rozbili na kilka wizyt?
 
My w listopadzie mamy 5w1. A narazie od trzech dni katastrofa. Śpi tylko przy cycu lub 1h na spacerze po czym znów krzyczy. Teraz to nowy rodzaj krzyku, płaczliwy. Już nie wiem co jest nie tak. Pomocy ? Ktoś go podmienił.
 
reklama
My w listopadzie mamy 5w1. A narazie od trzech dni katastrofa. Śpi tylko przy cycu lub 1h na spacerze po czym znów krzyczy. Teraz to nowy rodzaj krzyku, płaczliwy. Już nie wiem co jest nie tak. Pomocy ? Ktoś go podmienił.
Moja też tak ostatnio tz od 2 dni na dworze co 0,5 cycoch bo jak nie to drze się jak opentana w domu nie lepiej godzinę prześpi
 
Do góry