reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

U mnie to moj m taki przewrażliwiony na tym punkcie....bo zimno zmarźluch 😄
Jak by mógł to by pierzynę jej wsadził do wózka 🤣
I namnie jeszcze krzyczy bo ty matka to nic nie dbasz🤦‍♀️🙈
I weź tu kobieto mu wytłumacz
Mi też jest wiecznie zimno. Mój mówi że albo go przegrzeje albo wyziębie nie mogę utrafić w środek. Na spacer do parku to 30 min w aucie a potem do wózka i jak tu ubrać malucha. Obecnie u nas 4 stopnie. Popołudniu juz 16. Starsze do szkoły poszły zimno, gdy wracając się rozbierają i marudzą że musza wszystko nosić. Więc na cebulkę wszystkich ubieram.
 
reklama
U3 za nami. Czyli sprawdzenie na 4-5 tygodni. Ważymy na golasa bez pampersa 4360. Na cycu w tydzień ponad 200 to dobry wynik chyba, a dłudzy jesteśmy na 65 cm to o 8 cm więcej niż w dniu narodzin. Przechodzimy na 68 bo 62 robi się krótki. Od lekarza usłyszałam że wszystko ok i tyle. W książeczce nie wiele uzupełnione.
Napiszcie proszę jak tam wasze USG bioderek u was .
 
Ostatnia edycja:
U3 za nami. Czyli sprawdzenie na 4-5 tygodni. Ważymy na golasa bez pampersa 4360. Na cycu w tydzień ponad 200 to dobry wynik chyba, a dłudzy jesteśmy na 65 cm to o 8 cm więcej niż w dniu narodzin. Przechodzimy na 68 bo 62 robi się krótki. Od lekarza usłyszałam że wszystko ok i tyle. W książeczce nie wiele uzupełnione.
Napiszcie proszę jak tam wasze USG bioderek u was .
Hej to ładnie dzidzi urósł 😍
Moja patrząc na ubrania to tak urósła z 4cm bo tak ok 3cm rękawek w bluzce jej podwijam przy rozmiarze na 62 a będziemy się mierzyć teraz na szczepieniu w przyszły wtorek😊
Moja idzie na masę zaczyna wyglądać jak ludzik myszeleł 🙈😝😜 czy jak mu tam albo bulinka 😄 2 brody już wychodowała gruba 🙈
 
U3 za nami. Czyli sprawdzenie na 4-5 tygodni. Ważymy na golasa bez pampersa 4360. Na cycu w tydzień ponad 200 to dobry wynik chyba, a dłudzy jesteśmy na 65 cm to o 8 cm więcej niż w dniu narodzin. Przechodzimy na 68 bo 62 robi się krótki. Od lekarza usłyszałam że wszystko ok i tyle. W książeczce nie wiele uzupełnione.
Napiszcie proszę jak tam wasze USG bioderek u was .
U nas usg bioderek w porządku, muszę ją tylko umowic na kontrolę ok 5 miesiąca.
W środę na golaska ważyła równe 5kg ☺ ciuszki zaczynamy nosić na 68,bo 62 już ciężko dopiąć 😁
A wałeczki pod brodą tez ma niezłe, żeby umyć, to muszę jedną ręką zbierać je i trzymać a drugą myć 😂
 
reklama
A jak u was z obrotami. Mój próbuje z pleców na boki i mu to wychodzi. Aż strach. Stęka i krzyczy aż mu się uda i dopiero wtedy spokojnie leży, na boczku.
 
Ostatnia edycja:
Do góry