reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

A masz jakies niepokojące objawy? Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)
U mnie pomimo tego, że ekspresowo dostałam okres to na szczęście nie zapowiada się, że to będą regularne cykle. Dostałam tylko maść na bliznę.
Ja byłam dzisiaj wszystko ok
Ba moja macica szykuje się już na owulację 🙈 i jajniki tez bo już dojrzewa w lewy jajeczko
Pytał mnie lekarz czy potrzebuję tabletek
Nie chciała bo wiem jak to z nimi jest okres cały czas bynajmniej ja tak miałam na anty jednoskładnikowe i wogule źle się czułam kazał przyjść za rok na cytologie chyba że zajdę w ciążę to wcześniej może za 2-3 miesiące i puścił mi oko 😄🙈
 
reklama
Silaurum. Stosuje od tygodnia, więc jeszcze nie widzę efektów.
Widzę że to coś podobnego jak sut-ric-on (pisze z myślnikami żeby mi nie wygwiazgdkowalo znowu) też na bazie silikonu.
Mi pani w aptece poleciła bio oil i plastry bliz-na-sil (silikonowe) takie długie właśnie po CC. Z su-tri-conu też są ale drozsze chyba.
Aaa i mówiła że w ogóle super jest cebulowy cepan :D wzięłam wszystko 🤭🤭🤭
 
Ja byłam dzisiaj wszystko ok
Ba moja macica szykuje się już na owulację 🙈 i jajniki tez bo już dojrzewa w lewy jajeczko
Pytał mnie lekarz czy potrzebuję tabletek
Nie chciała bo wiem jak to z nimi jest okres cały czas bynajmniej ja tak miałam na anty jednoskładnikowe i wogule źle się czułam kazał przyjść za rok na cytologie chyba że zajdę w ciążę to wcześniej może za 2-3 miesiące i puścił mi oko 😄🙈
O kurcze pieczone :D
Zazdro
 
Ja byłam dzisiaj wszystko ok
Ba moja macica szykuje się już na owulację 🙈 i jajniki tez bo już dojrzewa w lewy jajeczko
Pytał mnie lekarz czy potrzebuję tabletek
Nie chciała bo wiem jak to z nimi jest okres cały czas bynajmniej ja tak miałam na anty jednoskładnikowe i wogule źle się czułam kazał przyjść za rok na cytologie chyba że zajdę w ciążę to wcześniej może za 2-3 miesiące i puścił mi oko 😄🙈
Właśnie ja się nastawiałam na jakieś tabletki, ale jak usłyszałam, że mogę mieć po nich cały czas jakieś plamienie to zrezygnowałam. Już mam dosyć wahań hormonalnych.
 
Właśnie ja się nastawiałam na jakieś tabletki, ale jak usłyszałam, że mogę mieć po nich cały czas jakieś plamienie to zrezygnowałam. Już mam dosyć wahań hormonalnych.
No właśnie o to chodzi jak nie plamienia to @ co 2 tygodnie i do tego mnie okropnie głowa bolała już nie mówię o tym że z pożycia to już wogule klapa raz że wogule mi się nie chciało to jak już do czegoś doszlo to miałam taką suchość i brzuch jak balon cała spuchnięta
 
Ja byłam dzisiaj wszystko ok
Ba moja macica szykuje się już na owulację 🙈 i jajniki tez bo już dojrzewa w lewy jajeczko
Pytał mnie lekarz czy potrzebuję tabletek
Nie chciała bo wiem jak to z nimi jest okres cały czas bynajmniej ja tak miałam na anty jednoskładnikowe i wogule źle się czułam kazał przyjść za rok na cytologie chyba że zajdę w ciążę to wcześniej może za 2-3 miesiące i puścił mi oko 😄🙈
Stworzona do rodzenia.
 
Stworzona do rodzenia.
Chodź zdziwiłam się jak mówi do mnie lekarz że nawet nie popękałam i szyjka też nie naruszona nie popekała cokolwiek miało to znaczyć bo że krocze może popękać to wiem ale że szyjka też 😱😱😱 i się śmiał że natrafiłam na położną która pewnie świeżo upieczona to jeszcze jej się chciało dbać o komfort rodzącej.....Chodź ja uważam że to też chyba kwestia powołania a nie tylko chęci
 
uważam że to też chyba kwestia powołania a nie tylko chęci
Pewnie jedno i drugie, ale jak mówisz więcej to chyba chęci trzeba, bo zakładam że umiejętności mało której brakuje.

Ja po wizycie. Blizna na macicy wygojona i prawidłowa. Oznak owulacji nie widać :D mówi że u mnie cała para w laktację poszła. Ponarzekałam na suchość tam na dole, to powiedział że to się unormuje jak wykarmie dzidziusia i hormony wrócą, ale doraźnie można globulki z kwasem hialuronowym. To tak jakby któraś miała z Was podobnie.

Dużo lepszy humor mam po tej wizycie, chociaż przyznał że cięcie trochę niesymetryczne i że to chyba nie on robił :D mówię że to na cito było. No cóż to na oko widać było już na początku ale nie mam na to wpływu więc muszę to z głowy wyrzucić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pewnie jedno i drugie, ale jak mówisz więcej to chyba chęci trzeba, bo zakładam że umiejętności mało której brakuje.

Ja po wizycie. Blizna na macicy wygojona i prawidłowa. Oznak owulacji nie widać :D mówi że u mnie cała para w laktację poszła. Ponarzekałam na suchość tam na dole, to powiedział że to się unormuje jak wykarmie dzidziusia i hormony wrócą, ale doraźnie można globulki z kwasem hialuronowym. To tak jakby któraś miała z Was podobnie.

Dużo lepszy humor mam po tej wizycie, chociaż przyznał że cięcie trochę niesymetryczne i że to chyba nie on robił :D mówię że to na cito było. No cóż to na oko widać było już na początku ale nie mam na to wpływu więc muszę to z głowy wyrzucić.
Jestem zdziwiona z tą owu u siebie bo mała wisi na cycu co godzinę w nocy co 2-3 godziny
Doktorek stwierdził że mam mocny organizm by dostosować się już do następnej ciąży i że nie wpływa to na karmienie piersią że tak jestem zaprogramowana 🤣
 
Do góry