reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

I który rozmiar jest dobry na Ciebie z Rossmana? Ja mam staniki bawełniane bez fiszbin Alles Mama Easy, mają pełną rozmiarowke obwód-miska. Ale mam wrażenie, że muszę dokupić, bo 75G jest już raczej dobry w ciazy
Kupiła jeszcze w ciąży rozmiar M bo uwazałam że jest spory wtedy 🙈
Miseczki ok ale muszę zapinać na ostatnie i z perspektywy zastanawiam się by dokupić rozmiar L 😊
 
reklama
Wczoraj była u nas położna mała urosła od narodzin 3 cm i waży teraz 3680 czyli przytyła bez 10g kilogram od najniższej wagi cycolina 😄
Ale wyszło dzisiaj że łagodnie przechodzę bostonkę
Od weekendu dostawałam coraz to więcej swędzące wysypki i pęcherzykami pokazałam położnej i od razu stwierdziła że to bostonka lekarz potwierdził a od wczoraj wieczora mój 5 latek też je ma i malutka tak mi się wydaje że w zgięciach łokci i kolan ale nie wiem czy to nie potówki bo ja to mam prawie wszędzie oprócz brzucha i piersi, głowy i twarzy ale w ustach i na ustach😪😒
Nikt z nas nie gorączkuję i źle się nie czuję oprucz tych bąbli
 
Wczoraj była u nas położna mała urosła od narodzin 3 cm i waży teraz 3680 czyli przytyła bez 10g kilogram od najniższej wagi cycolina 😄
Ale wyszło dzisiaj że łagodnie przechodzę bostonkę
Od weekendu dostawałam coraz to więcej swędzące wysypki i pęcherzykami pokazałam położnej i od razu stwierdziła że to bostonka lekarz potwierdził a od wczoraj wieczora mój 5 latek też je ma i malutka tak mi się wydaje że w zgięciach łokci i kolan ale nie wiem czy to nie potówki bo ja to mam prawie wszędzie oprócz brzucha i piersi, głowy i twarzy ale w ustach i na ustach😪😒
Nikt z nas nie gorączkuję i źle się nie czuję oprucz tych bąbli
Pięknie rośnie :) a jakie teraz masz zalecenia? Bo rozumiem, że nawet jak się jest chorym czy przeziębionym to można dalej karmić piersią?
 
Wczoraj była u nas położna mała urosła od narodzin 3 cm i waży teraz 3680 czyli przytyła bez 10g kilogram od najniższej wagi cycolina 😄
Ale wyszło dzisiaj że łagodnie przechodzę bostonkę
Od weekendu dostawałam coraz to więcej swędzące wysypki i pęcherzykami pokazałam położnej i od razu stwierdziła że to bostonka lekarz potwierdził a od wczoraj wieczora mój 5 latek też je ma i malutka tak mi się wydaje że w zgięciach łokci i kolan ale nie wiem czy to nie potówki bo ja to mam prawie wszędzie oprócz brzucha i piersi, głowy i twarzy ale w ustach i na ustach😪😒
Nikt z nas nie gorączkuję i źle się nie czuję oprucz tych bąbli
Wracajcie szybko do zdrowia!
 
Pięknie rośnie :) a jakie teraz masz zalecenia? Bo rozumiem, że nawet jak się jest chorym czy przeziębionym to można dalej karmić piersią?
Cały czas kp bez wzgledu na choróbsko a nawet położna i lekarz stwierdzają jednogłośnie że nawet lepiej bo moje przeciwciała krążą i w mleczku a dzięki temu malutka się też uodparnia 😊

Wiem z doświadczenia ze starszym synkiem
to moj mąż ciągle z skądś przytaszczał jelitówkę a młody na kp wcale nie chorował chodź my zdychaliśmy😜
Jemu nie było nic jak by go to nie dotyczyło zalecenie też wtedy miałam jak najwięcej karmić i pić 😊
 
Wracajcie szybko do zdrowia!
Dziękujemy 😘
Mnie już coraz mniej swędzi 😊
Teraz młody się drapie ale puder w płynie działa cuda

Edit: tak na przyszłość na różne swędzenia ukąszenia ospę wietrzną bostonkę puder w płynie jest super podsusza bąble i jest mentalowy i łagodzi świąd
 
reklama
Do góry