reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

No dzień pourlopowy jest faktycznie mocno zagrożony 😁😁😁
No ale dobra i co teraz? Przebukują Ci to na inny termin?
A co Ty, nie ma terminow przed moim porodem. A po terminie juz szpital. Sama znalazlam w apce termin na dzis jakims cudem o ile zaraz nie zadzwonia go odwolac … w innym miejscu na drugim koncu miasta ale jade!
 
reklama
@zrzeda i jak tam już zaklimatyzowani w domu już po eskapadach w szpitalu?
Tak, na szczęście zrobił się wyraźnie mniej żółty. Tylko się męczymy w te upaly - już nie wiem jak go ubierać. Trochę jesteśmy niewyspani, ale nie narzekam, bo na razie ładnie je i przybiera na wadze. Wczoraj skończył 3 tygodnie i waży 4200 :)
 
Tak, na szczęście zrobił się wyraźnie mniej żółty. Tylko się męczymy w te upaly - już nie wiem jak go ubierać. Trochę jesteśmy niewyspani, ale nie narzekam, bo na razie ładnie je i przybiera na wadze. Wczoraj skończył 3 tygodnie i waży 4200 :)
Współczuję taki maluszek w upał i Ty tak samo nie najbardziej komfortowo. Ale zaraz pewnie sie skonczy! Oby!
Super wieści, oby tak dalej💓💓💓💓
Piękna waga!!!
 
Super. My w bloku mieszkamy to też gorączka daje się we znaki 🙆‍♀️
Znam to z autopsji. Blok środkowe mieszkanie na piętrze. Upały ponad 30. W oknach zasłony by nie grzało od szyb. Dopiero co urodzony dzidziuś. Na szczebelkach od łóżeczka wilgotna pieluszka. Wietrzenie pomieszczeń gdy tylko chłodniej. Dobrze że przy upałach są też burze, każda przynosiła ulgę.
 
Znam to z autopsji. Blok środkowe mieszkanie na piętrze. Upały ponad 30. W oknach zasłony by nie grzało od szyb. Dopiero co urodzony dzidziuś. Na szczebelkach od łóżeczka wilgotna pieluszka. Wietrzenie pomieszczeń gdy tylko chłodniej. Dobrze że przy upałach są też burze, każda przynosiła ulgę.
ooo tak środkowe ale na pierwszym 🤣🤣🤣
 
reklama
Ciągnie mnie w pachwinach po obu stronach.
I sobie wkręcam że to już niedługo do porodu. Każda nowość, kłucie, pojedynczy skurcz i mam nadzieję że to już i oblatuje mnie strach. A jak rano wstaje to czasem zapominam że w ciąży jestem. Przypomina mi o tym brzuch lub kopniak już jeśli dłużej śpię.
 
Do góry