reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Super, dziękuję Wam za podpowiedzi ☺ chyba sobie zamówię taki zestaw bo z tym odpoczywaniem dostanę świra, dłuży mi się ten czas, a tak to chociaż może bym zrobiła coś pożytecznego 😍
Fajne jest też Krosno i tkanie , można kupić gotowy zestaw lub samemu zrobić. Łatwo się tka bo to tylko przekładanie włoczki. Ponadto wyszywanie mulina tzw. Haft płaski też świetna sprawa , ale łatwiej jest robić to za pomocą specjalnej igły , Punch Needle – Igła tkacka. Wtedy tylko nakłuwacz płótno. Ja jak nadal będę się dobrze czuć to zamierzam szydełkiem zrobić kocyc , może jakaś maskotka , czapkę etc.
 
reklama
Fajne jest też Krosno i tkanie , można kupić gotowy zestaw lub samemu zrobić. Łatwo się tka bo to tylko przekładanie włoczki. Ponadto wyszywanie mulina tzw. Haft płaski też świetna sprawa , ale łatwiej jest robić to za pomocą specjalnej igły , Punch Needle – Igła tkacka. Wtedy tylko nakłuwacz płótno. Ja jak nadal będę się dobrze czuć to zamierzam szydełkiem zrobić kocyc , może jakaś maskotka , czapkę etc.
Super! Posprawdzam sobie wszystko. Ja jeszcze chciałam zrobić lampkę nocną do pokoju malucha z makramowym abażurem i babygym z drewnianymi zabawkami 😍
 
Bardzo możliwe że piesek Wam w tym pomógł :) a to jakiś większy piesek? Bo nasza to mała biała kuleczka, chociaż też to już kula :D
To mała suczka-przed kolano- kundliczka z dodatkiem teriera gdzies w genach. Niestety spi z nami i zastanawiam się jak to będzie z dzieciatkiem. I kocha mojego męża nad życie a on oszalal na jej punkcie.
 
Ja dziś też kiepski dzień, rano poszłam na badania wróciłam i od 9:30 do 12:30 spałam 😳 wstałam zjadłam zupę i znowu leżę, tak mnie głowa boli, że masakra... Zaraz się ubieram i idę na spacer z psem na świeże powietrze, może pomoże na ten okropny ból.
 
Moja mama pięknie potrafi robić na szydełku ja za dziecka coś szydelkowalam więc trudne to nie jest skoro jako dziecko dawałam radę :) na drutach też lubiłam robić ale już kompletnie nic nie pamiętam :)
A tak w większości piszecie że Was do słodkiego nie ciągnie a ja z tym podwyższonym cukrem i jeszcze tak mi smakują drozdzowki z serem 😁 niesmak w ustach mam i po słodkim i po każdym innym ale ochota i tak jest :)
 
Super! Posprawdzam sobie wszystko. Ja jeszcze chciałam zrobić lampkę nocną do pokoju malucha z makramowym abażurem i babygym z drewnianymi zabawkami 😍
Świetny pomysł , uwierz mi , że ja też chce zrobić dużo własnoręcznie o ile będzie wena. Na instagramie jest tez taka fajna dziewczyna , teraz właśnie będzie pokazywać jak zrobić misia. Prowadzi tez bloga. Jest pod nickiem i nazwą bloga : kreatywnebabki. Bardzo sympatyczna i miło się słucha , pokazuje krok po kroku jak robić na szydełku.
 
Mało się odzywam, bo wczoraj i dziś mam jakiś zjazd. Fizyczny i psychiczny. Skończyłam 12 tydzień w poniedziałek, ale niestety ból brzucha wieczorami nadal nie odpuszcza :( Jestem już tym bardzo zmęczona :(
Dziewczyny znacie jakieś bezpieczne preparaty na nadkwaśność w żołądku?


Poza tym miałam pobraną krew na Nifty pro i dziś próbka doleciała do Chin :) Teraz czekam cierpliwie na wyniki :)
 
Moja mama pięknie potrafi robić na szydełku ja za dziecka coś szydelkowalam więc trudne to nie jest skoro jako dziecko dawałam radę :) na drutach też lubiłam robić ale już kompletnie nic nie pamiętam :)
A tak w większości piszecie że Was do słodkiego nie ciągnie a ja z tym podwyższonym cukrem i jeszcze tak mi smakują drozdzowki z serem 😁 niesmak w ustach mam i po słodkim i po każdym innym ale ochota i tak jest :)
Ja tak miałam , że od każdego jedzenia mnie odrzuciło - czyli brak apetytu. Słodycze uwielbiam , a tu nawet na nie ochoty nie mam, ale od kiedy czuje się lepiej ( 2 dni) to zjadłam wczoraj batona, a dziś kilka kulek orzechów w czekoladzie. Ogółem nadal mnie nie ciągnie. Co do posmaku w ustach , Pierw miałam kwaśny i właśnie tylko mentosy mi pomagały to przeżyć , później zmieniło się na gorzkawy smak i tu też tylko mentosy dawały radę to trochę niwelować. Teraz jest lepiej się czuje , nie czyje tak bardzo kwasowości czy goryczy na języku. Mam nadzieję , że to nie wróci bo też było okropne.
 
reklama
Moja mama pięknie potrafi robić na szydełku ja za dziecka coś szydelkowalam więc trudne to nie jest skoro jako dziecko dawałam radę :) na drutach też lubiłam robić ale już kompletnie nic nie pamiętam :)
A tak w większości piszecie że Was do słodkiego nie ciągnie a ja z tym podwyższonym cukrem i jeszcze tak mi smakują drozdzowki z serem 😁 niesmak w ustach mam i po słodkim i po każdym innym ale ochota i tak jest :)
Druty pamiętam, że też miarę ogarniałam jak byłam mała.
Z tym słodkimi to prawda, ja nawet jak mam ochotę to zjem kostkę czekolady albo jednego cukierka i czuję jakbym zjadła tego kilogramami i po prostu ochota po tej jednej kostce mi mija 😂 dziś mam za to ochotę na coś, ale nie wiem na co, chyba zrobię mężowi obiad, a ja zjem same ziemniaki... Czuję taki ścisk w gardle 😳 Posmak metaliczny miałam na początku, właściwie był to zaraz po ciągnącym podbrzuszu pierwszy objaw ciąży, teraz nie mam tego problemu. Tylko ten ścisk w gardle dziś i żołądku, ale bez bólu.
 
Do góry