reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dołączam do tych z boląca głową. Mnie męczy od 7 rano jak wstałam syna do przedszkola zaprowadzić. Musiałam się poratować apapem. A teraz smażę frytki bo na więcej mnie nie stać z takim bólem głowy 😏
 
reklama
Dziewczyny- czy któraś z Was ma psa albo doświadczenie z jego oswajaniem z nowym członkiem rodziny? Moze macie jakieś fajne linki, książki, porady? My ponad pół roku temu adoptowaliśmy sunie- ma teraz1,5 roku i trochę się obawiam jak zareaguje bk teraz jest nasza pieszczocha. Chcialabym ja jakos przygotować na te sytuację
My mamy psa. Jak byłam w ciazy pies dużo siedzial przy mnie chodziła za mną , jak rozkładaliśmy łóżeczko to zaglądała ,balismy się trochę bo nas pies nie przepada za dziećmi małymi bym powiedziała , jak urodziłam karmiłam siedziała przy mnie przy łóżeczku tez siedziała nawet wynosiła pampersy zawsze do męża nosiła a on wyrzucał do kosza oczywiście dostawała zawsze w nagrodę ciasteczko swoje ogólnie było ok gorzej juz jak mlody zaczął raczkować to juz warczała na niego jak szedł do jej spania jak siedziała gdzieś np pod stołem a on chciał tam iść to ona uciekała widać że się trochę tym stresowała teraz jest inaczej tez czasem na niego warknie ale dlatego ze ja zaczepia czasem, ona ma juz 12 lat i pewnie potrzebuje spokoju.Zobaczymy jak teraz będzie
 
Dziewczyny. Zmieniając trochę temat. Kiedy dzieciom buty się kupuje? Do domu jakies papcie bym potrzebowała. Bo zaczyna nam chodzić, a podłoga nie ogrzewana. Czy same skarpety/rajty starcza? Bo zima teraz to na nogi go nie puszczamy na dworzu na nogi. A zanim dobrze ruszy to też pewnie z miesiąc potrwa
 
Dziewczyny. Zmieniając trochę temat. Kiedy dzieciom buty się kupuje? Do domu jakies papcie bym potrzebowała. Bo zaczyna nam chodzić, a podłoga nie ogrzewana. Czy same skarpety/rajty starcza? Bo zima teraz to na nogi go nie puszczamy na dworzu na nogi. A zanim dobrze ruszy to też pewnie z miesiąc potrwa
Według mnie to najlepiej skarpety antypoślizgowe :)
 
Też dziś jakaś zmęczona i senna jestem, ciągle ziewam. Byłam na krótkim spacerze ale pomogło na krótko 😉
Co do napojów to mi ostatnio mało co smakuje A pić trzeba, czasem herbata na siłę, czasem sok jakiś czy kompot, najlepiej się chyba czuje po wodzie z cytryną,zwłaszcza wieczorami bo wtedy najgorzej się czuje. Ale nie mogę narzekać jak czytam ile niektóre z Was się nameczą przez wymioty chociażby.

Też mamy pieska, okropnie zazdrosna, strach pomyśleć jak zareaguje na dziecko, może nie być tak różowo jak sądzę.. 🙈

Nie jest łatwo czytając o tych wszystkich smutnych historiach niektórych z nas.. 😪 przykre to wszystko i aż trudno dogonić źle myśli od siebie.
Zazdroszczę tym, które są świeżo po wizytach i wiedzą że maluszki rosną zdrowo, ja jeszcze mam tydzień czekania na wizytę.
Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło 🤗
 
Dziewczyny. Zmieniając trochę temat. Kiedy dzieciom buty się kupuje? Do domu jakies papcie bym potrzebowała. Bo zaczyna nam chodzić, a podłoga nie ogrzewana. Czy same skarpety/rajty starcza? Bo zima teraz to na nogi go nie puszczamy na dworzu na nogi. A zanim dobrze ruszy to też pewnie z miesiąc potrwa
Ja kupuje córce ekotuptusie, ona jest uczulona na skarpety po 5 sekundach ściąga 😂 One są miękkie, więc stopa może ładnie pracować i czuje podłoże. Z tego co czytałam, to nie powinno się zakładać sztywnych kapci, bo stopa jest unieruchomiona.
 
Dziewczyny. Zmieniając trochę temat. Kiedy dzieciom buty się kupuje? Do domu jakies papcie bym potrzebowała. Bo zaczyna nam chodzić, a podłoga nie ogrzewana. Czy same skarpety/rajty starcza? Bo zima teraz to na nogi go nie puszczamy na dworzu na nogi. A zanim dobrze ruszy to też pewnie z miesiąc potrwa
Ja tez uważam że lepiej skarpetki antypoślizgowe
 
reklama
Dziewczyny. Zmieniając trochę temat. Kiedy dzieciom buty się kupuje? Do domu jakies papcie bym potrzebowała. Bo zaczyna nam chodzić, a podłoga nie ogrzewana. Czy same skarpety/rajty starcza? Bo zima teraz to na nogi go nie puszczamy na dworzu na nogi. A zanim dobrze ruszy to też pewnie z miesiąc potrwa
Jeżeli masz zimna podłogę to skarpetki antypoślizgowe, a w cieplejsze dni po prostu po domku boso - najzdrowsze dla malucha :)
 
Do góry