reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny- czy któraś z Was ma psa albo doświadczenie z jego oswajaniem z nowym członkiem rodziny? Moze macie jakieś fajne linki, książki, porady? My ponad pół roku temu adoptowaliśmy sunie- ma teraz1,5 roku i trochę się obawiam jak zareaguje bk teraz jest nasza pieszczocha. Chcialabym ja jakos przygotować na te sytuację
My mamy sunie, od zawsze traktowana jak dziecko i rozpieszczona (nawet w domu sama nie zostanie, bo wtedy wszystko wygląda jak po tornadzie) taka do nas przywiazna. Jak córka się pojawiła to niestety źle to zniosła. Teraz po 3 latach jest akceptacja jednak jak gdzieś córka złapie za ogon, czy zrobi coś co sie jej nie podoba to warczy. A zawsze marzyłam żeby nawiązały taką mocna więź ze sobą. Myślę że to też przez wiek, bo jest już staruszką i potrzebuje odpoczynku.
 
reklama
Ja też już po wizycie. Na szczęście wszystko ok. Doktor powiedział, że wszystkie pomiary są w normie. Dzidziuch tak wariował, że ciężko było go zmierzyć🤣 ma już 74 mm😁 i oczywiście jest 6 dni do przodu w stosunku do OM. Niestety nie dostałam żadnego zdjęcia, lekarz tylko na chwilę odwrócił monitor w moją stronę i Wam powiem, że to już był całkiem fajny bobas😁 a wyniki pappy za tydzień.
 
Co do USG mobilnego to draminski robi. Kiedyś myślałam, że to Mercedes w USG ale wet.a tu nagle , że oni dla lekarzy też robią😂😂 różnej maści sprzęty
 
Jestem po wizycie .
Niestety opuszczam Was, dostałam skierowanie na zabieg .

trzymacie się dzielnie, nie zamartwiajcie sie ( wiem wiem łatwo powiedzieć :) ) szczęśliwych rozwiązań .
Rośnijcie zdrowo <3
Przykro mi, cały czas miałam nadzieję, że jednak u Ciebie wszystko będzie dobrze 😞 trzymaj się 💓
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Ja po USG prenatalnym - wyszło 12+5. Ogólnie wszystkie parametry prawidłowe (nerki, serce, kręgosłup, mózg, nóżki, rączki), ale u dziecka był nieco podwyższony puls - 181, a lekarz powiedział że powinno być do 175. Przez to wzrosło ryzyko jeden z wad. Powiedział, że oczywiście może wynikać to z mojego stresu, ale wiecie - myśli, myśli, myśli... Zdecydowałam się na NIFTY, od razu pobrałam.

Teraz 7 dni czekania :( Trzymajcie kciuki. Ach i powiedział, że na 80% dziewczynka.
 
Do góry