reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cześć dziewczyny 😚
Odnośnie tych złych wieści, jest mi za każdym razem bardzo przykro że ktoś to musi przechodzić. To jest bardzo niesprawiedliwe. Mam często chwilę zwątpienia czy aby na pewno wszystko jest ok. Ale podejmując decyzję o ciąży miałam olbrzymią nadzieję że po stracie zostanę mamą, więc teraz gdy już jest malutkie pod sercem staram się pielęgnować ta nadzieję i wierzyć że bedzie dobrze.

Mam ostatnio problem z nawadnianiem się..zdecydowanie za mało pije, woda mi nie smakuje, soki powodują zgagę... Co pić?
Trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe mamy 🤗
Miłego dnia 🥰
A próbowałaś wodę z cytryną lub pomarańczą? ja też na początku miałam odrzut od wody, ale z owocami mi smakowała :)
 
reklama
Ja też.... Uwielbiam [emoji3590]
Ale zjadłam już tyle razy w tym miesiącu że kolejny dopiero w lutym powinien przypaść [emoji2]
Dziwne, bo odrzuciło mnie od mięsa ale jakoś "kotlety" z maka mi nie przeszkadzają [emoji488][emoji489][emoji3590]
Bo to nie mięso [emoji16][emoji16][emoji16][emoji85] nie no ja pamiętam że w pierwszej ciazy wybrałam się do maka i w trakcie jedzenia trafiłam na artykuł z czego robiony jest kurczak w maku. Wtedy wszystko wywaliłam do kosza, a po ciazy przestało mi to przeszkadzać i wróciłam do kurczaczka raz na jakiś czas xd
 
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
Tak mi przykro dużo siły życzę
 
Przed ostatnią wizytą u lekarza, słuchałam muzyki relaksacyjnej, żeby się uspokoić nieco 😅 aplikacja Insight timer, bardzo fajna 😊
 
Ja dziś mam usg prenatalne- wczoraj pol dnia czytałam o wynikach, chorobach,forach,terminacjach,pomyłkach w wynikach- w większości przypadków tych na korzyść dzieciatek i na koniec dnia doczekałam się opierniczu od Meza i Mamy! Od słowa do słowa-az mnie glowa rozbolała i pewnie z tego wkurzenia nie mogłam zasnąć. Za to dzisiaj nie mam siły wstać! No brawo ja i brawo moi krzykacze! Trzymajcie kciuki!
 
reklama
Ja dziś mam usg prenatalne- wczoraj pol dnia czytałam o wynikach, chorobach,forach,terminacjach,pomyłkach w wynikach- w większości przypadków tych na korzyść dzieciatek i na koniec dnia doczekałam się opierniczu od Meza i Mamy! Od słowa do słowa-az mnie glowa rozbolała i pewnie z tego wkurzenia nie mogłam zasnąć. Za to dzisiaj nie mam siły wstać! No brawo ja i brawo moi krzykacze! Trzymajcie kciuki!
Będzie dobrze! Ja jestem świeżo po :) Nie ma co się negatywnie nastawiać, choć też dzisiaj spać nie mogłam (czekam teraz na wyniki PAPPy :)).
 
Do góry