reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Cześć
Trzymam kciuki za wizyty ✊✊
Ja już po pobraniu krwi wracam do domku, wreszcie myślałam że tam jajo zniosę.
Mamusie ciężko wrzucić na luz, wiem sama się czasem nakręcam. Niestety złe wieści tutaj nie pomagają ale bądźcie dobrej myśli i wierzcie w siłę swoich kruszynek, będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Dziewczyny gdzie robicie prenatalne? Jestem w stanie dojechać nawet gdzieś dalej, tylko żeby to był ktoś dobry.
Szukałam we Wrocławiu, w Jeleniej Górze, w Częstochowie i okolicach póki co nie znalazłam nikogo 😱 w Jeleniej polecali na fb, ale przeraziłam się jak przeczytałam opinie i zrezygnowałam.
Ile wcześniej trzeba się umówić? Dziś mam 8tydz.+3
We Wroclawiu jestem zapisana do dr. Małgorzaty Olesiak-Andryszczak. Przyjmuje w Sonokard. Ma świetne opinie i mój lekarz też ją bardzo polecał. Oprócz tego, że ma uprawnienia FMF, jest tez perinatoloiem.

 
Heeej [emoji4] jedynie pozytywne myślenie nas uratuje , a co do wątku zamkniętego to się stresuje że coś przeocze i nie wejdę tam [emoji848][emoji85] [emoji1787]
Albo dostaniemy wiadomość z linkiem do wątku na pocztę, albo będzie można zobaczyć na stronie głównej forum zakładkę " fora zamkniete "
20210120_093625.jpg
 
Łącze się w bólu choć nie tak mocnym jak Twój ... wieczorem Glowa bolala, rano ledwo oko otworzyłam i juz czułam, że mnie rypie ... gdyby tylko człowiek mógł 2 Ibupromy zapodać to byłoby pieknie [emoji849] pogoda mnie zabija
.. dopiero co bylo na minusie , a dziś wiosna [emoji33]
Oooooo tak! Ibupromy by mnie postawiły na nogi w 30 minut [emoji2] i mogła bym góry przenosić!
 
Cześć dziewczyny 😚
Odnośnie tych złych wieści, jest mi za każdym razem bardzo przykro że ktoś to musi przechodzić. To jest bardzo niesprawiedliwe. Mam często chwilę zwątpienia czy aby na pewno wszystko jest ok. Ale podejmując decyzję o ciąży miałam olbrzymią nadzieję że po stracie zostanę mamą, więc teraz gdy już jest malutkie pod sercem staram się pielęgnować ta nadzieję i wierzyć że bedzie dobrze.

Mam ostatnio problem z nawadnianiem się..zdecydowanie za mało pije, woda mi nie smakuje, soki powodują zgagę... Co pić?
Trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe mamy 🤗
Miłego dnia 🥰
 
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.
Współczuje 😔, przykro mi bardzo , życzę Ci sił. Ściskam mocno.
 
Ja generalnie dostałam misję i muszę sobie ciśnienie mierzyć 2 razy dziennie do następnej wizyty [emoji848]
 
reklama
Cześć dziewczyny 😚
Odnośnie tych złych wieści, jest mi za każdym razem bardzo przykro że ktoś to musi przechodzić. To jest bardzo niesprawiedliwe. Mam często chwilę zwątpienia czy aby na pewno wszystko jest ok. Ale podejmując decyzję o ciąży miałam olbrzymią nadzieję że po stracie zostanę mamą, więc teraz gdy już jest malutkie pod sercem staram się pielęgnować ta nadzieję i wierzyć że bedzie dobrze.

Mam ostatnio problem z nawadnianiem się..zdecydowanie za mało pije, woda mi nie smakuje, soki powodują zgagę... Co pić?
Trzymam kciuki za wszystkie sierpniowe mamy 🤗
Miłego dnia 🥰
Ja miałam podobnie z piciem , w sumie do tej pory nic konkretnego nie wchodzi. Nie mam zgagi , ale odrzuciło mnie od napojów. Obecnie co mi wchodzi bez problemu to świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy z kostkami lodu i koniecznie ze słomką do picia. Także co jakiś czas kupujemy pomarańcze. Nawet Ok weszła mi zimna woda z cytryną i też słomka ( poleciła koleżanka ). Staram się robić wszystko by cokowiek pić by się nawadniać , a ponadto mam mega wysuszoną skórę w ciąży na całym ciele. Wczoraj weszła mi gazowana lemoniada , mąż kupił jak bylismy na spacerze , ale wszystko musi byś zimne 🤷🏻‍♀️
 
Do góry