reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny musi być dobrze. Ja co kilka dni plamienia lekarz mówi że nie wiadomo skąd to. Już jak po nocy widzę plamienie to nie mam takich nerwów jak na początku. Co ma być to bedzie nie zmienimy nic. Trzeba uważać na siebie i robaczki pod serduszkiem. Ale nie zwariować bo to nie pomaga. [emoji8] trzymam kciuki za wszystkie które dziś zobaczą swoje kruszynki niech ich serduszka biją z wielką siłą i miłością do swoich mamuś [emoji8] miłego dnia [emoji3059]
To prawda... Ja też jestem spokojniejsza mimo plamien. Owszem nerwy są bo to normalne, ale za 1 razem to był płacz wręcz a teraz kładę się i po prostu leżę.
 
Cześć dziewczyny. Pobudka i takie złe wieści czytam od rana 😞 aż zaczynam się zastanawiać czy nie iść w międzyczasie jeszcze do jakiegoś lekarza sprawdzić czy wszystko jest ok... Choć te USG niby jest bezpieczne to nie chciałabym za często go robić, a z drugiej strony, ta niepewność...
 
Cześć dziewczyny, u mnie też okropna noc. I w sumie wieczór. Ból głowy nie do zniesienia... Rano zasnęłam dopiero z mokrym ręcznikiem na głowie. Niestety ale paracetamol na mnie nie działa kompletnie [emoji853]
Łącze się w bólu choć nie tak mocnym jak Twój ... wieczorem Glowa bolala, rano ledwo oko otworzyłam i juz czułam, że mnie rypie ... gdyby tylko człowiek mógł 2 Ibupromy zapodać to byłoby pieknie [emoji849] pogoda mnie zabija
.. dopiero co bylo na minusie , a dziś wiosna [emoji33]
 
Dziewczyny, żegnam się z wami. Na wczorajszym USG nie było już akcji serca... Wg aplikacji to był 8+3, wg USG wiek był ten sam, więc serduszko musiało przestać bić dopiero co... Nie miałam żadnych plamień ani niepokojących objawów, więc tym bardziej szok. Czekam teraz na krwawienie, a jeżeli do przyszłego tygodnia nic się nie zacznie, idę na zabieg.
Ściskam was mocno i mam nadzieję, że już nie będzie takich smutnych wiadomości wśród was.

Bardzo mi przykro , sciskam was mocno.

Dzisiaj dzien mojej wizyty, idę na 16. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, chociaż po tych złych informacjach w głowie oczywiście same zle myśli. :(
Trzymam kciuki.

To wyobrazcie sobie ze u mnie nastepne usg ma byc za 10 tygodni [emoji2360] jezeli nie zniosa restrykcji to noe bede mogla pojsc na te ich funny echo bo go noe robia. Moze polozna sie zlituje i podejrzy po 14 tyg czy serduszko bije. Zeby miec dokladniejsze usg musze pojechac do ginekologa az 2h drogi do Niemiec.
 
reklama
Do góry