reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
A ja dziś numer odstawiłam... było tak ślisko na podwórku, że orła wywinęłam [emoji33] w trakcie upadania myślałam tylko żeby nie na brzuch! Ostatecznie wylądowałam na boku uda... Już przeczytałam chyba pół internetu co wtedy, ale piszą, żeby się obserwować. Taka ze mnie niezdara [emoji2356]
Ojej [emoji44] dobrze, że nic poważnego się nie stało. Ja mam bardzo duże obawy i staram się nie wychodzić sama i bardzo uważam na schodach.
 
To i ja się witam z pracy :)
Ale mi się dzisiaj spać chce! A rano jechało się fatalnie 30km/h. Całe miasto spowolniło.. drogi w ogóle nie były odśnieżone, zrobiło się błoto pośniegowe i zarzucało przy skręcaniu..
Mi też się dzisiaj głupoty śniły.. że byłam na USG i lekarz mierzył przezierność karkową i była za duża. Później, że lekarz mnie badał i powiedział, że mam "coś tam" i na pewno nie mogę rodzić SN. No koszmary jakieś, chyba muszę wrzucić bardziej na luz ;)
Cieszę się, że dzisiaj zaczynamy dzień od dobrych wieści - oby tak pozostało już do końca! :)
 
Oj z tym lodem na chodnikach to ostrożnie! Moja lekarka powiedziała mi zeby bardzo uważać by się, że tak powiem nie rozkraczyc za bardzo podczas poślizgu bo to może być niebezpieczne dla maluszka! Mam zalecenie lekarskie chodzenie na spacer pod reke😀
 
Sporo, opowiadał pokolei gdzie są jakie narządy i czy są obecne. Mierzył te wszystkie rzeczy, które miał mierzyć. Pokazywał obie rączki i nóżki, sprawdzał też bicie serduszka, mówił, że znajduje się w klatce piersiowej. Że głowa z mózgiem w porządku 🙂
Badanie miałam robione przez brzuch. Mówił, że jak nie będzie widać wszystkiego to wtedy się robi ginekologiczne.
Aa i jeszcze maluch chyba miał czkawkę, bo cały podskakiwał 😁
Super informacja!mam nadzieje,ze ja jutro przywiozę rownie dobre wieści!
 
Uważajcie na siebie dziewczyny! Ja leżę całe dnie pod kocykiem, aż mnie boli każda tylna część ciała 😂
Ja mam wizytę dopiero 01.02. Osiwieję do tego czasu... Umówiłam sobie prenatalne na 15.02.
Co ile chodzicie na wizyty do swojego lekarza?
 
Uważajcie na siebie dziewczyny! Ja leżę całe dnie pod kocykiem, aż mnie boli każda tylna część ciała [emoji23]
Ja mam wizytę dopiero 01.02. Osiwieję do tego czasu... Umówiłam sobie prenatalne na 15.02.
Co ile chodzicie na wizyty do swojego lekarza?
Ja mam wizyty co 4 tygodnie, teraz 20 będę miała u swojego lekarza i 25 prenatalne wiec będzie częściej, ale pewnie następna wizyte u swojego lekarza kolo 20 lutego i znowu to czekanie. Chociaż czas leci mi niesamowicie szybko
 
Uważajcie na siebie dziewczyny! Ja leżę całe dnie pod kocykiem, aż mnie boli każda tylna część ciała 😂
Ja mam wizytę dopiero 01.02. Osiwieję do tego czasu... Umówiłam sobie prenatalne na 15.02.
Co ile chodzicie na wizyty do swojego lekarza?
Ja teraz miałam 3 tygodnie przerwy, kolejna wizytę mam już w poniedziałek, też mi się bardzo dłużyły te 2 tygodnie, a teraz sobie już odliczam 'jeszcze tylko 6 dni 😁'. Tydzień później mam dzień po dniu wizytę w lux med u gina, a potem usg prenatalne.
 
reklama
Ogólnie wydaje mi się, że zawsze ma się założenia. Ja już starając się zawsze myślałam o dziewczynce, jakoś tak teraz w myślach też dla mnie jest dziewczynką, będę musiała trochę się poprzestawiać, jak okaże się inaczej. I to nawet nie tak, że wolę tak i koniec, chce po prostu zdrowe maleństwo, ale jakoś w głowie mam taki obraz 😅
Mam tak samo. Wydaje mi się, że jest to dziewczynka, ale najważniejsze żeby dzidzia była zdrowa
 
Do góry