reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja miałam mieć swoją druga wizytę na dziś ,ale została przełożona na następny tydzień. Dziś zamykam 10 tc z om. Mieszkam za granica i tu trochę inaczej wszystko wygląda.
10-11 tydzień to już super, ja dziś dopiero 8+2. Dowiedziałam się o ciąży w 4 tygodniu, właściwie jeszcze przed terminem spodziewanego okresu i od tamtej pory mi się strasznie dłuży choć z drugiej strony jak sobie pomyślę, że to było miesiąc temu to miałam wrażenie jakby to było jeszcze wcześniej, dawno temu 😅
 
reklama
Uważajcie na siebie dziewczyny! Ja leżę całe dnie pod kocykiem, aż mnie boli każda tylna część ciała [emoji23]
Ja mam wizytę dopiero 01.02. Osiwieję do tego czasu... Umówiłam sobie prenatalne na 15.02.
Co ile chodzicie na wizyty do swojego lekarza?
Pierwsze 2 w odstepie 1tygodnia, bo ciąża okazala się młodsza i trzeba było potwierdzić, że się rozwija, a po potwierdzeniu zarodka z akcja serca, to 3 tygodnie [emoji17] bylam po drodze u innego ginekologa z infekcją, ale nie zrobil mi usg, wiec go nie liczę.

Ale jak słucham dziewczyn tu i na fb, to jeśli nie ma problemów, to wizyty wlasnie będą co 3-4 tygodnie
 
Pierwsze 2 w odstepie 1tygodnia, bo ciąża okazala się młodsza i trzeba było potwierdzić, że się rozwija, a po potwierdzeniu zarodka z akcja serca, to 3 tygodnie [emoji17] bylam po drodze u innego ginekologa z infekcją, ale nie zrobil mi usg, wiec go nie liczę.

Ale jak słucham dziewczyn tu i na fb, to jeśli nie ma problemów, to wizyty wlasnie będą co 3-4 tygodnie
Czyli widzę, że każda podobnie. Mi się wydaje, że co 2 tygodnie to za często, ale te 3 wytrzymać! Graniczy z cudem. Ja teraz 01.02. Później za dwa tygodnie prenatalne i podejrzewam, że 2-3 tyg. po prenatalnych będę szła do swojej lekarki bo wspomniała coś o początku marca.
 
Cześć dziewczyny! Mnie tez dopada zwątpienie czy wszystko z dzidzia ok... następna wizyta po 4 tyg od poprzedniej, czyli 09.02 :/ a 29.01 testy genetyczne.
To co mnie najbardziej martwi to straszne duszności. Ciężko mi złapać oddech. Mam tez taki refluksowy kaszel, i generalnie ciężki refluks od pierwszych dni ciąży :( wiem ze to nie covid, czytałam ze w ciąży duszności ma 70% kobiet ale to moje 3 dziecko a mam tak pierwszy raz. W szpitalu będą chcieli pewnie robić rtg płuc a ja jestem dopiero w 9 tc i nie dam się naświetlić w tym momencie. Domowe metody w tym inhalacje nie pomagają za bardzo :( czy któraś tez tu walczy z dusznościami?
 
reklama
Do góry