reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A ja właśnie wróciłam z IP.

W czwartek miałam te plamienia. Potem od piątku nic, czysciutko dziś rano żywa czerwona krew.... Zleciało i koniec. Zanim dojechalam na izbę to już nic się nie działo.
A jeszcze trafiłam na taką wiedzmę....

Ciąża żywa, dziś 11+4, serduszko bije i nie widać żadnych nieprawidłowości. Nawet krwiaka nie znalazla.

Po 12 dzwonię do lekarza.
Ale powiem wam że jestem wykończona.
 
reklama
Ja pracuję w klasach 1-3 i póki co nie wracam. Od dzisiaj idę na zwolnienie. Jak wrócimy do online to będę pracować. 🙂 Nigdy nie chciałam iść tak szybko na zwolnienie ale przez COVID nie ma co ryzykować. Przechodziłam na początku listopada i niestety już przeciwciał nie mam. Tak sobie myślę, że organizm powinien być wtedy osłabiony a ja zaszłam w ciążę 😛
 
Ja pracuję w klasach 1-3 i póki co nie wracam. Od dzisiaj idę na zwolnienie. Jak wrócimy do online to będę pracować. 🙂 Nigdy nie chciałam iść tak szybko na zwolnienie ale przez COVID nie ma co ryzykować. Przechodziłam na początku listopada i niestety już przeciwciał nie mam. Tak sobie myślę, że organizm powinien być wtedy osłabiony a ja zaszłam w ciążę 😛
Bardzo dobrze zrobiłaś, szkoła to wylęgarnia zarazków, a przed Tobą kilka najważniejszych miesięcy.
 
Notuje wszystko co na suchą skórę proponujecie i zamierzam coś wybrać i kupić 🙈😊
U mojego lekarza prowadzącego też nie było opcji prenatalnych. Zapytałam go kogo poleca, a także przejrzałam masę opinii i wybrałam 'ponoć' świetną specjalistkę. Jeżeli już się na to decydujemy, to chciałabym, żeby ktoś wykonał badanie naprawdę rzetelnie.
 
A ja właśnie wróciłam z IP.

W czwartek miałam te plamienia. Potem od piątku nic, czysciutko dziś rano żywa czerwona krew.... Zleciało i koniec. Zanim dojechalam na izbę to już nic się nie działo.
A jeszcze trafiłam na taką wiedzmę....

Ciąża żywa, dziś 11+4, serduszko bije i nie widać żadnych nieprawidłowości. Nawet krwiaka nie znalazla.

Po 12 dzwonię do lekarza.
Ale powiem wam że jestem wykończona.
Najważniejsze,że jest dobrze ! Odpoczywaj teraz,wyśpij się . Wygląda na to , ze krwiak się oczyścił i oby już sytuacja sie nie powtórzyła.
 
A ja właśnie wróciłam z IP.

W czwartek miałam te plamienia. Potem od piątku nic, czysciutko dziś rano żywa czerwona krew.... Zleciało i koniec. Zanim dojechalam na izbę to już nic się nie działo.
A jeszcze trafiłam na taką wiedzmę....

Ciąża żywa, dziś 11+4, serduszko bije i nie widać żadnych nieprawidłowości. Nawet krwiaka nie znalazla.

Po 12 dzwonię do lekarza.
Ale powiem wam że jestem wykończona.
Kucze! Dobrze, że wszystko okazało się być w porządku, wypoczywaj 💓
 
W pierwszej ciaży smarowałam się Perfecta Mama i żadnego rozstępu nie miałam, a teraz zaczęłam od olejku jojoba. A na suchą skórę polecam aloes "Jeju Aloe" firmy Skin79☺ Nawet mój mąż upodobał sobie ten aloes i stosuje na dłonie.
Ja dostałam od mamy Perfect Mama i tym smaruje brzuch i biust. Na uda mam od roku genialne chłodzące serum Colistar. Drogie, ale jedyne, które działa na cellulit :)
 
A ja właśnie wróciłam z IP.

W czwartek miałam te plamienia. Potem od piątku nic, czysciutko dziś rano żywa czerwona krew.... Zleciało i koniec. Zanim dojechalam na izbę to już nic się nie działo.
A jeszcze trafiłam na taką wiedzmę....

Ciąża żywa, dziś 11+4, serduszko bije i nie widać żadnych nieprawidłowości. Nawet krwiaka nie znalazla.

Po 12 dzwonię do lekarza.
Ale powiem wam że jestem wykończona.

Och jakie przeboje. Oby wszystko bylo dobrze juz. Dosyć tych niespodzianek i problemów.
 
reklama
U mojego lekarza prowadzącego też nie było opcji prenatalnych. Zapytałam go kogo poleca, a także przejrzałam masę opinii i wybrałam 'ponoć' świetną specjalistkę. Jeżeli już się na to decydujemy, to chciałabym, żeby ktoś wykonał badanie naprawdę rzetelnie.
Mi właśnie lekarka poleciła przychodnię 30 km dalej i cenią się sporo, za to w mieście sąsiednim też robią prenatalne i to trochę w niższej cenie. Oczywiście nie to, że zamierzam oszczędzać tylko zastanawiam się czy jest sens jechać tak daleko czy umówić się tutaj bliżej, opinii o prenatalnych nie widziałam, ale ogólnie lekarze mają tam dobrą opinię, także się waham.
 
Do góry