reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny , czy któraś z Was używała takich opasek na nadgarstki przeciw mdlłoscią ? w internecie są różne opinie ,że pomaga , i że nie pomagają , ale zamówiłam by sama się przekonać czy coś wspomogą. Jestem już wykończona Mdłościami 24 na dobę , raz mi trochę lepiej to wyjdę z domu , wczoraj i przed masakra i płacz. Jak mi przyjadą i zacznę używać to dan znać czy coś się zmieniło. Opaski są dostępne także w Polsce. Zobacz załącznik 1225649
Ja zamówiłam i dziś powinny przyjść, mam ogromną nadzieję że pomogą...
 
reklama
O rany! Dzis pierwszy raz po 2 tygodniach oszczędzania się i zalegania w domu jadę na wizytę do lekarza i chciałam się wystroić i ..... ledwo mieszczę się w spodnie 🙈 a to dopiero 10t 5d. zapinam się jeszcze ale balon sterczy i raczej nie wysiedzę kilku godzin w samochodzie z takim obcisnietym brzuchem.. 🙊a na dodatek na hm promocja się skończyła a ja na wszelki wypadek oczywiście nic nie kupiłam bo nie chciałam zapeszać do czwartkowej wizyty u gina !!! A jak Wasze brzuszki???
u mnie prawie bez zmian , zakładam legginsy wiec nic mnie tak nie ciśnie. Tylko , że ja Bardzo mało jem przez mdłości 24 na dobę i schudłam 1 kg, także może dlatego brzuszek mały. W sumie mniejszy niż przed ciąża 😂. Czasem tylko w nocy mam wzdęty. Ja też na razie nie kupuje ciążowych ciuszków , jedynie nie ubieram jeansów , a leginsy czy dres. Dokładnie by nie ściskały mnie w brzuchu itp. bo mam te mdłości i dotyk na brzuchu je potęguje
 
Ja miałam płaski brzuszek przed ciąża, w tym roku akurat udało mi się schudnąć 10 kg więc idealnie pasują mi teraz ciut luzniejsze w pasie jeansy , bo teraz delikatnie tak pod pępkiem jest wypuklosc
 
Hej[emoji846] ja już też mam dość tego co się dzieje, wszyscy w domu chorzy jesteśmy, ja myślałam już wczoraj, że mi przeszło, a dzisiaj dalej ledwo co chodzę, dodatkowo ból gardła i tak juz drugi tydzień, doszły mdłości.. Mieszkam razem z rodzicami i Babcią, mają potwierdzony Covid, ja już wolę nie wiedzieć, ale pewnie też to mam. Mam nadzieję, że fasolce nic nie jest, ale już też mam dość tego słabego samopoczucia, niech to się szybko skończy [emoji26]
 
O rany! Dzis pierwszy raz po 2 tygodniach oszczędzania się i zalegania w domu jadę na wizytę do lekarza i chciałam się wystroić i ..... ledwo mieszczę się w spodnie 🙈 a to dopiero 10t 5d. zapinam się jeszcze ale balon sterczy i raczej nie wysiedzę kilku godzin w samochodzie z takim obcisnietym brzuchem.. 🙊a na dodatek na hm promocja się skończyła a ja na wszelki wypadek oczywiście nic nie kupiłam bo nie chciałam zapeszać do czwartkowej wizyty u gina !!! A jak Wasze brzuszki???
u mnie na razie bez brzuszka. mieszcze się we wszystko :D
 
Dziewczyny potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu wyniku. Możne któraś się z was zna. Wyszedł mi wynik Toxoplazma IgG ilościowo 0.34 i nie wiem jak to odczytać.
 

Załączniki

  • IMG_20210112_133654.jpg
    IMG_20210112_133654.jpg
    396,5 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu wyniku. Możne któraś się z was zna. Wyszedł mi wynik Toxoplazma IgG ilościowo 0.34 i nie wiem jak to odczytać.
Moja lekarka podczas wizyty tłumaczyła mi ze Igg świadczą o dawnym kontakcie z toksoplazmoza lub przejściu toxo - przeciwciała w tej klasie zabezpieczaja przed ponownym zakażeniem ( ja miałam wysokie miano Igg i nieobecne igM i powiedziała,że teraz juz jestem zabepieczona).
 
Do góry