reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam dziewczyny, od rana 15 stron przybyło, wow!
Ja po wizycie, Pani doktor okazała się świetna, siedziałam w gabinecie godzinę! Wszystko dokładnie wybadała no i dostałam zwolnienie, także czas na odpoczynek, a dziś wzdęcia mnie tak męczą, że szok.
W tamtym tygodniu 0,35 cm, a w tym tygodniu już 1,19 cm - rośniemy 💪 serduszko 140ud/min. Wstawiam foteczkę 💓 20210111_194235_HDR~2.jpg
 
reklama
A czy któraś z Was ma może książkę "Mamy dla mam" czy jakoś tak? Ciągle mi się wyświetla jej reklama, coś bym kupiła żeby poczytać na różne tematy, które nas będą teraz dotyczyć ale nie wiem czy warto..? 🤔 A może inne na temat ciąży, porodu, macierzyństwa polecacie?
Mam i polecam :) na swojej stronie mają podany spis treści, możesz podejrzeć czy taka tematyka Cię interesuje :)
 
A czy któraś z Was ma może książkę "Mamy dla mam" czy jakoś tak? Ciągle mi się wyświetla jej reklama, coś bym kupiła żeby poczytać na różne tematy, które nas będą teraz dotyczyć ale nie wiem czy warto..? 🤔 A może inne na temat ciąży, porodu, macierzyństwa polecacie?
Ja mam pierwsza cześć, ale jeszcze nie zaczęłam czytać ;)

czy któraś z Was tez ma problem z aplikacja BabyBoom.pl? Wyświetlają mi się same nicki bez treści postu :( próbowałam już odinstalować i zainstalować, ale nic to nie dało 🤷‍♀️
 
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
Trzymamy mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze 😘
 
Ja mam pierwsza cześć, ale jeszcze nie zaczęłam czytać ;)

czy któraś z Was tez ma problem z aplikacja BabyBoom.pl? Wyświetlają mi się same nicki bez treści postu :( próbowałam już odinstalować i zainstalować, ale nic to nie dało 🤷‍♀️
Niestety nie pomogę. U mnie wszystko działa bez zarzutu.
 
Będę starała się wciągnąć wszystkie na listę.
Listę tu wstawie . I jeśli któraś pomine ZA CO OD RAZU PRZEPRASZAM to wtedy dacie znać. Dopiszemy. Kurcze. Już musi być dobrze z bobaskami.

Co do płci wiedziałam od 13 tc. Teraz będzie wiadomo później z różnych przyczyn.
Detektor mam ale jeszcze tętna nie wylapalam, dziś 11+6, tak więc albo moje fałdy tłuszczu nie pozwalają, albo za wcześnie, albo chińskie g... z eBaya nie działa [emoji23]
I ja i ja na zamknięty
Jestem po wizycie, wszystko ok :) Ufff ale ulga :)
Gratulacje!
Nie dziękuję... Raczej wolę nastawić się negatywnie, aby się nie rozczarować [emoji19]15 października straciłam ciążę prawie w 9 tyg.serduszko nie biło,mam źle doświadczenia...oby do jutra - przynajmniej będę wiedziała na czym stoję...
Trzymamy kciuki[emoji110]. Daj znać jutro.
Dziewczyny wybieracie się na konsultacje do fizjoterapeuty uroginekologicznego? Bądź może, któraś z Was była będąc w poprzedniej ciąży?
Ja byłam po porodzie i teraz też pójdę na pewno szybciej. Bardzo pomocna wizyta.

Dużo tematów poruszyłyście. Co do L4 to nie zamierzam brać. Chciałabym pracować do końca 34 tc. Potem mam ustawowo wolne do porodu. Te 6 tygodni wolnego to i tak długo. Ja w domu szybko gnuśnieję, rozlewam się i leżę. Więc lepiej tego unikać:-).

Detektora nie miałam i nie zamierzam kupować. Lepiej być po prostu dobrej myśli i nie doszukiwać się problemów.
 
reklama
Dopiero teraz do Was zajrzałam i udało mi się wszystko nadrobić [emoji846]. Wydaje mi się, że Wy tak często macie wizyty a ja następną prywatną mam dopiero 15.02 odstęp 5 tygodni od poprzedniej dlatego mnie tak zapisała żeby od razu wykonać na następnej wizycie usg prenatalne będzie to 13+1 tyg uznała, że wszystko jest w porządku i nie ma potrzeby widywać się w międzyczasie. Dobrze że mam wizytę na NFZ za tydzień w poniedziałek to podejrzymy co u fasolki słychać inaczej nie wiem czy bym tyle wytrzymała tym bardziej, że dziś znowu pojawił się u mnie śluz zabarwiony na kolor brunatny. Biorę luteinę, ginekolog mówiła że nie widzi przyczyny więc staram się nie panikować.
Co do pytania kiedy poznaliśmy płeć to przy pierwszym dziecku w 14 tygodniu, przy drugim pamiętam dokładnie 11+5 z tym że moja gin jest w tym specjalistką i ma bardzo dobry sprzęt. Wiem że są ginekolodzy którzy nawet nie podejmują się oceny płci na wczesnym etapie i nie wszyscy chcą oceniać po nubie.Masz na myśli rozstęp mięśni prostych brzucha czy inne rozejście?
Ja niestety zmagam się z brzuchem mam spory rozstęp i mam zamiar zrobić z tym porządek po trzeciej ciąży trochę wysiłku trzeba włożyć.
Tak. Mięśni prostych. Ponad 4 cm 🤦🤦🤦🤦 tak wiec jeski ktoras wie z czym to sie wiaze to tak. Plecy nie bolą, są dni gdy napier...wrecz.
Także ten... Po porodzie zgubilam szybko 17 kg, fakt że z 10 zostalo. Ale brzuch...kochane...brzuch to ja mam jakbym była w 6 mcu nadal....dlatego w marcu idę znowu do fizjo. Jestem niestety obwisłe rzeczy mądrzejsza teraz.
 
Do góry