reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dobra dziewczyny. Tworzę listę powoli. Czyli wszystkie , które tu są , chcą być na wątku zamkniętym? Jak ktoś podczytuje z ukrycia ma.czas do czwartku/piątku by się ujawnić. 😂
Na zamknięty i ja się piszę. Czytałam, że rodziłaś w Szpitalu Miejskim w Bydgoszczy... Super się składa, bo ja moją trójkę też w miejskim i nie narzekam;))):rofl2::D
 
reklama
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
Spokojnie, staraj się nie stresować. Pierwsze wizyty często są niemiarodajne, mojej znajomej ginekolog na pierwszej wizycie twardo powiedziała że zarodek jest martwy i nic z tego nie będzie, a koniec końców za miesiąc rodzi! ;) Tyle stresu jej babka zafundowała niepotrzebnie, że ja to bym ją rozszarpała chyba.
 
Czytać można, jasne, tylko warto najpierw porozmawiać ze swoim lekarzem, a nie wierzyć internetowym specjalistom ;) czytałam jej bloga i fragmenty książek, dla mnie ten styl jest nie do przyjęcia niestety
 
Czytać można, jasne, tylko warto najpierw porozmawiać ze swoim lekarzem, a nie wierzyć internetowym specjalistom ;) czytałam jej bloga i fragmenty książek, dla mnie ten styl jest nie do przyjęcia niestety
Na pewno jak pojawią się wątpliwości to dziewczyny zasięgną opinii swojego lekarza [emoji849]
 
Ehh nie miałam na myśli nikogo personalnie, tym bardziej członków Naszej grupy. Ale istnieje grupa osób, które generalnie wierzą albo tylko w tv albo w internet :/
 
A ja tylko wspomnę, że ta lekarka nadal nie ma specjalizacji, polecam mieć to na uwadze czytając jej bloga
Byłam na szkoleniu Ani Lewandowskiej na temat aktywności w ciąży i ostrzegała przez nią odnośnie ćwiczeń, które można wykonywać. Nie pamiętam dokładnie o jakie konkretnie chodziło natomiast była bardzo zniesmaczona. Sadzę, że przede wszystkim należy wszelkie pytania kierować do lekarza prowadzącego.
 
Hej Dziewczyny :)
Ujawniam się w związku z wątkiem zamkniętym.
Termin z OM 01/09/2020 - nie ma wątku wrześniowego a czytam Was od samego początku :) Pozytywny test 21.12.2020 i od tamtej pory regularnie Was poczytuje :)
Pierwsze USG wykonane w 5t4d. Mam z tej wizyty płytę ze zdjęciami i nagraniem fasolki. Jest pęcherzyk a w nim ciałko żółte i serduszko 😍.
Kolejna wizyta 22.01 i trochę się martwie. Jest to moja pierwsza ciąża i jestem pełna obaw a zarazem bardzo szczęśliwa 😁😅
 
Czytać można, jasne, tylko warto najpierw porozmawiać ze swoim lekarzem, a nie wierzyć internetowym specjalistom ;) czytałam jej bloga i fragmenty książek, dla mnie ten styl jest nie do przyjęcia niestety
A nie. Książki do bloga to nie porównuj.
Na blogu nie tylko mg pisze/pisała artykuły ale też wielu innych lekarzy.
Bo styl pisania to kobieta ma dramatyczny. Nie wiem kto jej redagował, korekty robił tych książek .
Osobiście artykuły medyczne czytałam. Cała reszta ekshibicjonizmu życiowego w jej wykonaniu mnie nie pociąga. Ale profile medyczne już bardziej.
 
reklama
Dziewczyny wybieracie się na konsultacje do fizjoterapeuty uroginekologicznego? Bądź może, któraś z Was była będąc w poprzedniej ciąży?
Byłam po ciąży. Mam spore rozejście niestety. Nie zdążyłam za dużo zadziałać i jestem w ciąży znowu. Ogólnie polecam taka wizytę każdej , jeśli tylko ma czas i fundusze.
 
Do góry