reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Będę starała się wciągnąć wszystkie na listę.
Listę tu wstawie . I jeśli któraś pomine ZA CO OD RAZU PRZEPRASZAM to wtedy dacie znać. Dopiszemy. Kurcze. Już musi być dobrze z bobaskami.

Co do płci wiedziałam od 13 tc. Teraz będzie wiadomo później z różnych przyczyn.
Detektor mam ale jeszcze tętna nie wylapalam, dziś 11+6, tak więc albo moje fałdy tłuszczu nie pozwalają, albo za wcześnie, albo chińskie g... z eBaya nie działa [emoji23]
To ja jestem dzień przed Tobą bo u mnie dziś 12+0 [emoji14] to my takie trochę pół na pół lipcówki/sierpniowki :)
 
reklama
Nie takie cuda już się u nas na forum działy... Bądź dobrej myśli. Trzymamy kciuki[emoji8]

Też myślę że wszystkie dziewczyny które są tu aktywne są za wątkiem zamkniętym [emoji846]
Nie dziękuję... Raczej wolę nastawić się negatywnie, aby się nie rozczarować 😒15 października straciłam ciążę prawie w 9 tyg.serduszko nie biło,mam źle doświadczenia...oby do jutra - przynajmniej będę wiedziała na czym stoję...
 
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ✊✊

Wg OM 31/7, wg USG 27/7 i tego lekarz kazał się trzymać. No to się trzymam. Uparcie , zawzięcie i do bólu. Byle do przodu i zdrowe bylo.
ale macie już fajnie dziewczyny - jesteście po tym najgorszym pierwszym trymestrze - mi to jeszcze daleko, bo dopiero 8t2d :)
 
reklama
Do góry