reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja uważam, że to zbędny gadżet i można sobie zaszkodzić tzn. jeśli nie wyłapiemy tętna, a wszystko jest dobrze, zasiejemy niepotrzebną panikę...
Dlatego to jest dla kobiet, które wiedzą że to jest tylko gadżet a nie medyczne urządzenie ;) koleżanka miała i potrafiła znaleźć serduszko. Używała wtedy gdy dziecko było mniej ruchliwe, dla sprawdzenia czy wszystko ok.
 
reklama
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
Daj koniecznie znać. O której masz wizytę.?
 
Ja mam dwójkę dzieci, zaszczepione na co się dało ale boje się ze coś przywleką, np. Tu w przedszkolu często dzieci chorują na rumień zakaźny a to powoduje poronienia u ciężarnych. A dzieci maja tylko czerwone policzki i łagodne objawy, mogą tez chodzić do przedszkola w takim stanie, bo jak już wystąpią objawy to choroba przestaje być zaraźliwa... brr.. mój koszmar. Oby nas ominęło.
ja tez jutro mam wizytę! :) karta ciąży już założona, jutro będzie 8 tc. Denerwuje się bardzo. Męczą mnie wzdęcia i bóle żołądka, nudności i bezsenność, ale wszystko zniosę byle dzidzia byla zdrowa!
Tez poproszę na zamknięty.
 
Mydło cedrowe babci Agafii jest naprawdę skuteczne. A dodatkowo można je stosować dla niemowląt od urodzenia. Naturalne, bezpieczne i wszechstronne, ja uwielbiam i bardzo polecam bo od kiedy go odkryłam skończyły się wszystkie moje problemy (miałam bardzo suchą skórę, sypiacą się skórę głowy, a jednocześnie mega przetłuszczajace włosy)
Tak więc już jest lepiej koszyku do kupienia :)
A tak z innej beczki to przyszły moje ciążowe tregginsy z hmu i są rewelacyjne! Wlasnie wrzuciłam do pralki bo pewnie jeszcze się trochę zbiegną, ale zastanawiam się czy nie zamówić sobie jeszcze czegoś, póki są promki:D
Też miałam ale nie z hm:) mega wygoda .
Ja jeazcze kupiłam sobie leginsy ciążowe takie cieplejsze na zimne dni .


Ja o płci dowiedziałam się dość późno i nigdy na 100% :) zero współpracy . Prenatalne były mega długie bo na żadnym badaniu nie współpracował :) hehe i tak mu zostało ;)
 
Spodnie fajne no i cena tez😉, ja może będę się oglądać za czymś juz po wizycie.
Ja w ogole nie myślę o zakupach ubrań ciążowych. Odrzucam to od siebie :D z tym, że ja bardzo lubię oversize sukienki i liczę na to, że akurat jak brzuszek będzie większy to przyjdzie wiosna i będę śmigać w sukienkach :D oj naiwna ja :D
 
Mało piszę[emoji17]gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego [emoji1745]czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych [emoji17]w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
Nie takie cuda już się u nas na forum działy... Bądź dobrej myśli. Trzymamy kciuki[emoji8]

Też myślę że wszystkie dziewczyny które są tu aktywne są za wątkiem zamkniętym [emoji846]
 
Ja z kolei śpię jak zabita.
Potrafię iść spać o 21 i o 8 sie z trudem zwlec do biurka dwa kroki dalej, żeby zacząć pracę.
Tak to juz chyba jest w ciąży, u każdego coś innego 😁 Ja się już cieszyłam, że mi lepiej, a dzisiaj poranek w toalecie 🤢🙈 Potem po mini śniadaniu znowu, także znowu leżę w sypialni odizolowana od wszelkich zapachów.. Tylko to mi w miarę pomaga. Potrafię wyczuć zapach kawy z drugiego pokoju i kryzys gotowy 🤢🤢🤢😂
 
Będę starała się wciągnąć wszystkie na listę.
Listę tu wstawie . I jeśli któraś pomine ZA CO OD RAZU PRZEPRASZAM to wtedy dacie znać. Dopiszemy. Kurcze. Już musi być dobrze z bobaskami.

Co do płci wiedziałam od 13 tc. Teraz będzie wiadomo później z różnych przyczyn.
Detektor mam ale jeszcze tętna nie wylapalam, dziś 11+6, tak więc albo moje fałdy tłuszczu nie pozwalają, albo za wcześnie, albo chińskie g... z eBaya nie działa 😂
 
reklama
Dziewczyny czy wam też tak szybko drętwieją ręce albo nogi ? Poloze się na chwilkę z podkurczonymi nogami i w sekundę mi drętwieje.

Mam podobnie, szybko drentwieja mi najbardziej rece.

Mam pytanie do obecnych już mam. W którym tygodniu poznałyście płeć swoich dzieci? Wiem, że dużo zależy od ułożenia bobasa, ale jestem ciekawa jak to u Was było.

W pierwszej w 13 tyg lekarka powiedziala ze najprawdopodobniej chlopak, potwierdzila w 20. Z drugim w 15 tyg mlody od razu wywalil jajka do usg [emoji28]
 
Do góry