reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny, czy którąś z Was też męczy bezsenność? Od 2 tygodni przespałam dobrze może 2 noce. Mam kłopoty z zaśnieciem, udaje się koło 4-5 nad ranem, po czym po 3 godzinach budzik do pracy. Jestem już tym bardzo zmęczona... na popołudniową drzemkę też nie mogę liczyć.
Ja w dzień robię sobie drzemkę ok
17.00, bo inaczej nie daje rady, ale później mam kłopot ze spaniem. Ok. 00:00 zasypiam, budzę się w nocy, nad ranem zasypiam i o 11 wstaje..
Nie wiem jak to będzie od następnego tygodnia jak lekcje z młoda będę robić, teraz ma ferie.. Ale obecnie jest ciężko..
 
reklama
Ja w dzień robię sobie drzemkę ok
17.00, bo inaczej nie daje rady, ale później mam kłopot ze spaniem. Ok. 00:00 zasypiam, budzę się w nocy, nad ranem zasypiam i o 11 wstaje..
Nie wiem jak to będzie od następnego tygodnia jak lekcje z młoda będę robić, teraz ma ferie.. Ale obecnie jest ciężko..
A ja nie dość że późno wstaje właśnie kolo 11 to jeszcze kładę się po obiedzie na 2-3 godz i później wieczorem kolo 22 padam w nocy czasem się obudzę ale zaraz zasypiam. Spac bym mogła caly czas.
 
Mam pytanie do obecnych już mam. W którym tygodniu poznałyście płeć swoich dzieci? Wiem, że dużo zależy od ułożenia bobasa, ale jestem ciekawa jak to u Was było.
W pierwszej ciazy gdzieś koło 20 tygodnia, ale mloda nie chciała współpracować
Dziewczyny mam pytanie, jak zażywajcie rano euthyrox to można po zażyciu oddać krew i wyniki z krwi będą wiarygodne? Nie chodzi mi o badania TSH ale o pozostałe, które trzeba zrobić [emoji6]
Nie będą, hormony stricte tarczycowe to właśnie ft3 i ft4
 
A tak z innej beczki to przyszły moje ciążowe tregginsy z hmu i są rewelacyjne! Wlasnie wrzuciłam do pralki bo pewnie jeszcze się trochę zbiegną, ale zastanawiam się czy nie zamówić sobie jeszcze czegoś, póki są promki:D
 
A tak z innej beczki to przyszły moje ciążowe tregginsy z hmu i są rewelacyjne! Wlasnie wrzuciłam do pralki bo pewnie jeszcze się trochę zbiegną, ale zastanawiam się czy nie zamówić sobie jeszcze czegoś, póki są promki:D
A jak z rozmwiarowka i które konkretnie, bo ja muszę też czegoś poszukać, ale to dopiero po wizycie.
 
reklama
A jak z rozmwiarowka i które konkretnie, bo ja muszę też czegoś poszukać, ale to dopiero po wizycie.
Konkretnie te :) ja standardowo noszę M, te są odrobinę luźniejsze, ale dam znać jeszcze jak zachowają się w praniu. Wydaje mi się ze ten obecny luz zwłaszcza w okolicy bioder wynika z tego że po prostu z tego że brzuch jest jeszcze maly:D co do pasa, to sięga z tyłu mniej więcej więcej połowy lędźwi a z przodu aż aż samego biustu wiec te spodnie na pewno juz będą za grube na jakieś cieplejsze dni np bliżej maja, ale na zimę wczesna wiosnę będą w sam raz. No i cena uważam jest naprawdę bardzo spoko
Screenshot_20210111-120419_H%26M.jpeg
 
Do góry