reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny, czy którąś z Was też męczy bezsenność? Od 2 tygodni przespałam dobrze może 2 noce. Mam kłopoty z zaśnieciem, udaje się koło 4-5 nad ranem, po czym po 3 godzinach budzik do pracy. Jestem już tym bardzo zmęczona... na popołudniową drzemkę też nie mogę liczyć.
To ja mam podobnie, ciężko mi zasnąć.. A jak już zasne, to wybudzam się co parę godzin w nocy niewiadomo czemu. Przez to jestem ciągle zmęczona 🙈
 
Dziewczyny, czy którąś z Was też męczy bezsenność? Od 2 tygodni przespałam dobrze może 2 noce. Mam kłopoty z zaśnieciem, udaje się koło 4-5 nad ranem, po czym po 3 godzinach budzik do pracy. Jestem już tym bardzo zmęczona... na popołudniową drzemkę też nie mogę liczyć.
Spoe duzo i w miarę dobrze, ale codziennie 5 pobudka na toaletę plus koszmary i dziwne sny [emoji28]
 
Czy któraś z Was ma w planach zakupić lub już posiada detektor tętna ?

Chyba zakupię dla swojego świętego spokoju [emoji848]
Mam z poprzedniej ciazy, ale jest napisane ze wykrywa tetno od 12 tygodnia. Już tu kiedyś pisałam że uważam że jest to urządzenie dla kobiet o stalowych nerwach, bo ja raz mialam sytuację kryzysowa dzięki temu cudeńku
 
Myślę nad tym. Przydatne urządzenie i dużo mam poleca a np na aliexpress można zamówić taniej. Dojdzie w około miesiąc więc akurat na czas kiedy będzie się dało już wyłapać serduszko.
Ja uważam, że to zbędny gadżet i można sobie zaszkodzić tzn. jeśli nie wyłapiemy tętna, a wszystko jest dobrze, zasiejemy niepotrzebną panikę...
 
Konkretnie te :) ja standardowo noszę M, te są odrobinę luźniejsze, ale dam znać jeszcze jak zachowają się w praniu. Wydaje mi się ze ten obecny luz zwłaszcza w okolicy bioder wynika z tego że po prostu z tego że brzuch jest jeszcze maly:D co do pasa, to sięga z tyłu mniej więcej więcej połowy lędźwi a z przodu aż aż samego biustu wiec te spodnie na pewno juz będą za grube na jakieś cieplejsze dni np bliżej maja, ale na zimę wczesna wiosnę będą w sam raz. No i cena uważam jest naprawdę bardzo spoko Zobacz załącznik 1225273
Spodnie fajne no i cena tez😉, ja może będę się oglądać za czymś juz po wizycie.
 
Mam z poprzedniej ciazy, ale jest napisane ze wykrywa tetno od 12 tygodnia. Już tu kiedyś pisałam że uważam że jest to urządzenie dla kobiet o stalowych nerwach, bo ja raz mialam sytuację kryzysowa dzięki temu cudeńku
Ja chyba się nie skuszę właśnie dla swojego świętego spokoju. W ostatniej nie miałam i dałam radę. Teraz też powinno się udać.
Ale każda z nas na pewno wie, co ją jest w stanie uspokoić 😀
 
Dobra dziewczyny. Tworzę listę powoli. Czyli wszystkie , które tu są , chcą być na wątku zamkniętym? Jak ktoś podczytuje z ukrycia ma.czas do czwartku/piątku by się ujawnić. 😂
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
 
M
Dziewczyny, czy którąś z Was też męczy bezsenność? Od 2 tygodni przespałam dobrze może 2 noce. Mam kłopoty z zaśnieciem, udaje się koło 4-5 nad ranem, po czym po 3 godzinach budzik do pracy. Jestem już tym bardzo zmęczona... na popołudniową drzemkę też nie mogę liczyć.
mnie męczyło od samego początku ,zanim dowiedziałam się , że jestem w ciąży. No, a później bezsenność przez złe samopoczucie silne mdłości , ból żołądka. Ostatnio udało mi się przespać 3 całe noce , ale dziś już od 02:00 w nocy wybudziły mnie mdłości i oblało mnie potem. Zasnęłam i zaś wstałam o 05:00 z Mdłościami. Niestety nie mam dla Ciebie złotej rady , jeśli dobrze się czujesz to może spacer przed snem pomoże lub dobrze wywietrzony pokój. Nie wiem czy można pic herbatkę z melisy w ciąży , zapytaj lekarza bądź farmaceuty i może Ci pomoże.
 
reklama
Mało piszę😔gdyż nie wiem czy będzie mi dane zostać z Wami - lekarka mnie nastraszyła, że ciąża nieprawidłowa w 6 TC gdyż widoczny był zarodek a nie było pęcherzyka żółtkowego 🤷czekam jak na szpilkach na jutrzejszą wizytę - dowiem się czy jest źle...jestem po dwóch stratach pod rząd więc jestem na to gotowa w jakimś sensie...do tego czytam wasze posty o objawach-ja nie mam żadnych 😔w każdym razie proszę mnie uwzględnić, a jutro jeszcze dam znać....
W takim razie trzymam kciuki za Ciebie i udaną jutrzejszą wizytę 🤗
 
Do góry