reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Również jestem chętna na wątek zamknięty.

Mi się zbliża wizyta w Medicover w piątek i boje się, że lekarz będzie miał problem :/ ciążę chce prowadzić prywatnie, od niego potrzebuje tylko skierowan na badania ewentualnie usg, żeby się uspokoić. Nie chce kłamać, mieć 2 kart ciazy i udawać, że biorę leki, ale boje się, że nie będzie chciał mi przepisywać wszystkich badan i będzie traktował mnie po macoszemu...
Ja skierowania do Medicoveru biorę na teleporadach. Ustawiam rozmowę z kimś kto ma krótki czas oczekiwania, nie zwracam nawet uwagi na miasto z którego pochodzi lekarz i mówię wprost, że chodzę prywatnie, dostałam skierowanie na badania, ale chce te badania zrobić w Medicover, bo mam tu pakiet. Mówię lekarzowi co to za badania, on wystawia skierowanie bez zbędnych pytań. Trwa to całe 2 minuty i nie muszę się stresować i wymyślać głupot na wizycie :D Polecam takie rozwiązanie :)
 
reklama
Ja również jestem za zamkniętym forum. Moja wizyta jest już jutro i oczywiście nie mogę się doczekać. Dzisiaj odbieram wyniki badań na przeciwciała. Jestem ciekawa czy pojawia się ponieważ po poronieniu miałam. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Dobra dziewczyny. Tworzę listę powoli. Czyli wszystkie , które tu są , chcą być na wątku zamkniętym? Jak ktoś podczytuje z ukrycia ma.czas do czwartku/piątku by się ujawnić. 😂
Ale to nie jest tak, że każda, która się wypowiadała w tym wątku trafi do wątku zamkniętego?
To może niech napiszą tylko te dziewczyny, które NIE chcą trafić do zamkniętego wątku i będzie łatwiej.
 
Cześć dziewczyny ciężko was nadrobić tyle piszecie. Ja w tym tygodniu dopiero idę robić badania chyba pójdę w środę nie wiem tylko czy dam rade na czczo obym tam nie podała z głodu. Wizyte mam dopiero 20 wiec tez jeszcze trochę musze poczekać.
Co do covida to media trochę to nadmuchaly caly ten szum wokół tego ja przestałam oglądać te wiadomości raz mówią tak raz inaczej szkoda nerwów.
Milego dnia wam życzę.
 
reklama
Ja skierowania do Medicoveru biorę na teleporadach. Ustawiam rozmowę z kimś kto ma krótki czas oczekiwania, nie zwracam nawet uwagi na miasto z którego pochodzi lekarz i mówię wprost, że chodzę prywatnie, dostałam skierowanie na badania, ale chce te badania zrobić w Medicover, bo mam tu pakiet. Mówię lekarzowi co to za badania, on wystawia skierowanie bez zbędnych pytań. Trwa to całe 2 minuty i nie muszę się stresować i wymyślać głupot na wizycie :D Polecam takie rozwiązanie :)
No właśnie ja też jestem w Medicover , mój lekarz z kliniki akurat tam przyjmuję choc ciężko się do niego umówić z uwagi na terminy ... potrzebuje teraz skierowanie przez wizytą i ni huhu nie mozna u niego teleporady wziać bo nie ma terminu [emoji33] coś czuję,że te wizyty w Medicover bedą o kant dupy rozbić [emoji848]
 
Do góry