reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej, czytam na bieżąco, ale nic mi się po prostu nie chce. Nie mówię już, że mam takie mdłości, na szczęście bez wymiotów, nie mam smaku na nic, 2,5kg schudłam i to nie będzie koniec pewnie, chociaż kromka z masłem i cukrem wchodzą najbardziej [emoji23][emoji23] od nocy w sobotę brzuch mnie pobolewa po tej stronie gdzie jest Fasolka i się trochę obawiam czy wszystko w porządku.. Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji846][emoji846]
 
reklama
Czesc dziewczyny.

Ja tez poprosze na watek zamkniety.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Ja w pl zawsze mialam we wczesniejszych ciazach wizyty co 3 tygodnie potem juz blizej porodu co 1-2.
Jak bedzie tutaj niewiem. Wiem ze w programie sa chyba 3 usg. Plus polozna robi takie zeby tylko popatrzec na dzidzie. Ja dodatkowo bede jezdzila co jakis czas do PL gina w Niemczech. Niewiem jeszcze tez jak beda pilnowac tej mojej cukrzycy i wielkosci dziecka.
 
Ja też poproszę na wątek zamknięty.

U mnie wizyty co 4 tygodnie, a w poprzednich ciazach pod koniec częściej, plus przez cukrzycę ciążowa dodatkowe wizyty w poradni diabetologicznej i tam też zawsze usg robili
 
Ja tez po proszę na zamknięty.

Od wczoraj tez się fatalnie czuje, osłabiona, mdłości itp.
Wczoraj przy niedzieli to mogłam wykorzystać męża i spędziłam cały dzień w łóżku ale dzisiaj już od 7 w pracy, wiec ledwo myśle.
Ja mam wizyty i usg( razem) co dwa tygodnie ale to ze względu na zagrożenie.
 
Również jestem chętna na wątek zamknięty.

Mi się zbliża wizyta w Medicover w piątek i boje się, że lekarz będzie miał problem :/ ciążę chce prowadzić prywatnie, od niego potrzebuje tylko skierowan na badania ewentualnie usg, żeby się uspokoić. Nie chce kłamać, mieć 2 kart ciazy i udawać, że biorę leki, ale boje się, że nie będzie chciał mi przepisywać wszystkich badan i będzie traktował mnie po macoszemu...
 
Hej. Ja też na wątek zamknięty poproszę..
Ja znów nockę mam nie przespana. Żołądek dał mi popalić. Na wyniki nie poszłam bo wszyly by beznadziejne, ale jutro już muszę, no czeka się 2 dni na ten jeden wynik.
 
reklama
Dzień dobry👋 ☺️ Ja też chcę na zamknięty wątek jak coś, wcześniej tylko polajkowalam posta, ale stwierdziłam, że napiszę też żebyście o mnie nie zapomniały 😁
 
Do góry