reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

E tam od razu dziwna😀 ja nie rozumiem kobitek, które nie potrafią uszanować czyjejs decyzji, że ktoś chce bez męża i później wielkie oburzenie, "że jak to tak można, to też jego dziecko?!".
Ja sama jeśli sytuacja pozwoli chciałabym, żeby był przy mnie, to nasze pierwsze dziecko no i wiem też że sam tego chce i po prostu byłoby mi raźniej, ale jak sytuacja nie pozwoli to jakoś damy radę "na odległość". Nie na wszystko mamy wpływ niestety :)
 
reklama
Może teraz co napisze zrazi wiele osób na forum. Ale tak jak chciałam męża przy sobie. To teraz się cieszę że go nie było. Był zakaz w marcu. Teraz chciałabym , żeby był ale za drzwiami. W razie CC do kangurowania, czy jakby mi się coś stało. Ale na porodówce jednak sobie jego obecność daruje. Jakoś taka dziwna jestem. Wiem.
Mam tak samo. To będzie mój pierwszy poród i może tego pożałuję - ale nie wyobrażam sobie, żeby mąż był ze mną na sali. Na pewno chciałabym żeby był w szpitalu, żebym miała ta świadomość że jest i czeka na nas.
 
Przepraszam coś zamulilo,
Chciałam spytać z innej beczki czy któraś z Was bierze eutyrox i brała go też przed ciąża? Jak zmieniła Wam się dawka?
 
Dziękuje dziewczyny :* wiedziałam że jest nadzieja a szczególnie na dobre słowo :*

madziejkaa359

to dobra lekarka ( jest moją 7 ) bardzo mi pomogła stanąć na nogi . Chociaż empatii czasem w niej jest -10000

martwię sie nie ukrywam tego ale i pewnie już do końca życia dziecka będę się martwić. A teraz jak hormony szalą to już istny szał.
Musi byc dobrze
 
A tak przy okazji porodów rodzinnych, ale póki co bardziej aktualnie - chodzicie na wizyty same czy z partnerami? Mój mąż bardzo chciałby zobaczyć maleństwo na USG, jednak ja bym wolała żeby wszedł tylko na czas badania, ale zobaczymy czy lekarz się zgodzi.
 
tylko tą bete 611 mialam w 37 dc i było to 23.12 a usg miałam 4 .1. i chyba to ja zmartwiło że serduszko powinno już być.

ogromnie zestresowana wyszłam z wizyty :( a tekst właśnie że jeszcze nie gratuluje był nie na miejscu a i dodała że by się jeszcze nie chwaliła. :( i od razu pomyślałam że spisała mnie na straty
Jag0dka! Nie stresuj się! To nie pomaga! Wiem że łatwiej napisać, trudniej wykonać. I tak jak dziewczyny pisały- przeszukiwanie internetu nie pomoze- nakręca tylko myślenie. Ciąża to nie matematyka- u jednej przy takiej becie będzie już zarodek a i drugiej pęcherzyk dopiero. Tu nie ma mądrych na to. Najgorszy jest czas - bo tego nie przyspieszymy. Trzeba czekać na kolejne USG i wtedy będzie wiadome czy zarodek się rozwija. Mysl pozytywnie ! Tyle możesz zrobić dla swojej fasoli 😉 nie wiele mamy wpływu na resztę !
 
reklama
Do góry