reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

tylko tą bete 611 mialam w 37 dc i było to 23.12 a usg miałam 4 .1. i chyba to ja zmartwiło że serduszko powinno już być.

ogromnie zestresowana wyszłam z wizyty :( a tekst właśnie że jeszcze nie gratuluje był nie na miejscu a i dodała że by się jeszcze nie chwaliła. :( i od razu pomyślałam że spisała mnie na straty
aż spojrzałam w swoje wyniki, 21.12 miałam betę 955, 90.12 później miałam jeszcze pusty pęcherzyk przy becie ponad 7000, 05.01 dopiero był zarodek. Jej teksty były absolutnie nie na miejscu, masz jeszcze czas
 
reklama
Dzięki za odpowiedź ja brałam przed ciąża 50tke ( TSH 1.8) , później 75 (TSH 2.1) A teraz TSH jest 2.4 więc pewnie zwiększy. Dobrze że wizyta w piątek uff
 
A tak przy okazji porodów rodzinnych, ale póki co bardziej aktualnie - chodzicie na wizyty same czy z partnerami? Mój mąż bardzo chciałby zobaczyć maleństwo na USG, jednak ja bym wolała żeby wszedł tylko na czas badania, ale zobaczymy czy lekarz się zgodzi.
u nas w Luxmedzie nawet do przychodni nie wpuszczają z osoba towarzysząca. W pierwszej ciąży mąż był na każdym usg, na wizytę do ginekologa jednak go nie zabierałam, bo nie widziałam potrzeby.

Ale np jak byliśmy ostatnio z corka w Salve u okulisty to do gabinetu weszliśmy w 3, wiec każda placówka inaczej
 
A tak przy okazji porodów rodzinnych, ale póki co bardziej aktualnie - chodzicie na wizyty same czy z partnerami? Mój mąż bardzo chciałby zobaczyć maleństwo na USG, jednak ja bym wolała żeby wszedł tylko na czas badania, ale zobaczymy czy lekarz się zgodzi.
U mnie wizyty pojedyncze. Zakaz niestety póki co...
 
W Krakowie nie ma teraz zakazu rodzenia z mężem/partnerem. Ale mąż/partner może zostać tylko godzinę po porodzie z dzieckiem i żoną/partnerką i później w razie czego donosi potrzebne rzeczy przez pielęgniarki. Odwiedzin nie ma.
Aż sprawdziłam Raszei i Świętej Rodziny w Poznaniu i aktualnie mają porody rodzinne, wydaje mi się, ze w wakacje przy małej liczbie zakażeń też powinny być
 
Przepraszam coś zamulilo,
Chciałam spytać z innej beczki czy któraś z Was bierze eutyrox i brała go też przed ciąża? Jak zmieniła Wam się dawka?
Ja dostałam go dosłownie w cyklu w którym zaszłam :p dawka 25, ale moje TSH w ciągu roku mocno podskoczyło i skacze od 2.62 do 2.29 i z powrotem. Na razie zostało 25, ale mam je w liście badań teraz i bedziemy dopasowywac dawke pewnie
 
A tak przy okazji porodów rodzinnych, ale póki co bardziej aktualnie - chodzicie na wizyty same czy z partnerami? Mój mąż bardzo chciałby zobaczyć maleństwo na USG, jednak ja bym wolała żeby wszedł tylko na czas badania, ale zobaczymy czy lekarz się zgodzi.
ja chciałam zabrac męża na wczorajszą wizytę, nawet nie dla serduszka, ale ledwo psychicznie dałam radę, bałam się pustego jaja. Chodzę do kliniki, która zajmuje się niepłodnością i już mielismy wspólną wizyte, jak mielismy zacząć leczenie, ale teraz się nie zgodzili, kazali mu czekac poza budynkiem 😢
 
reklama
Wcale się nie dziwię. Syna rodziłam sama bo mąż nie zdążył dojechać, zdążył na rodzenie łożyska ale kazałam mu wyjść. 😂 Teraz też chyba wolałabym sama.
Ja niby też chciałam rodzić z mężem ale okazalo się ze musi być cc i wszystko się samo wyjaśniło...
A teraz sama nie wiem jak bym chciała 🤪
 
Do góry