reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

I zamówiłaś coś coś hm? [emoji85] Ja się skusiłam na te tregginsy, jak przyjdą to dam znać co i jak ;D
to ja zamówiłam te Super Skinny Jeans, bo w pierwszej ciąży miałam takie spodnie z HM i świetnie się w nich czułam :) zamówiłam jeszcze taki sweter, 2 topy i jeszcze spodnie joggery dresowe i 2 koszulki, ale te rzeczy odesłałam, bo koszulki były za duże a w joggerach zle się czułam :)
 
reklama
Co do tego suplementu przy bakteriach w moczu, to ginekolog zapisała mi taka nazwę furoxin, nie wiem czy to się tu jakoś nie ukryje bo zauważyłam że niektóre nazwy leków są zaznaczone w poście jako spam. I dawka 2x1, powiedziała że jest bezpieczny i można brać przez całą ciążę.
A jeżeli chodzi o zaparcia to syrop mamilax, super działa i też można brać przez całą ciążę. Ja pije sobie chyba od tygodnia tak jak jest w ulotce i jest znacznie lepiej jezeli chodzi o problemy jelitowe :)
 
to ja zamówiłam te Super Skinny Jeans, bo w pierwszej ciąży miałam takie spodnie z HM i świetnie się w nich czułam :) zamówiłam jeszcze taki sweter, 2 topy i jeszcze spodnie joggery dresowe i 2 koszulki, ale te rzeczy odesłałam, bo koszulki były za duże a w joggerach zle się czułam :)
Ja widzialam super sweterki i koszulki wlasnie, ale na razie póki mieszczę się jeszcze w górna część garderoby to nie kupuje, najważniejsze spodnie ;d tez się zastanawiałam nad tymi super skinny, ale czarne chyba nie były przecenione;d
 
Pomimo tego, że mnie mdli i mało jem to na wadze też 2kg poszły do góry. Tak jak Wy - musiałam zmienić stanik na większy no i cisną mnie w pasie stare spodnie. Najgorzej jest wieczorem z brzucha robi mi się mała piłeczka [emoji2368]
Mam tak samo wieczorem mnie wzdyma i brzuch mega napięty wyglądam już na jakiś 5 miesiąc [emoji1787]. Waga jeszcze stoi w miejscu staram się zdrowo odżywiać i mam nadzieję przytyć mniej niż w poprzednich ciążach ( 22 i 20 kg). Też rozglądam się za jakimiś ciuszkami bo w jeansy się już nie mieszcze wyjęłam kilka ubrań ciążowych ale i tak dokupie coś nowego. Widziałam te promocje na H&M są kuszące dziś też coś zamówię [emoji6].
 
Ja widzialam super sweterki i koszulki wlasnie, ale na razie póki mieszczę się jeszcze w górna część garderoby to nie kupuje, najważniejsze spodnie ;d tez się zastanawiałam nad tymi super skinny, ale czarne chyba nie były przecenione;d
ja wyszłam z założenia „biorę, bo naprawdę dobra cena a i tak się przydadzą” 😅 bo niestety HM normalnie ma bardzo droga ta kolekcje.. ja w pierwszej ciąży za jeansy płaciłam 150zl 😔 a teraz np za dwa topy zapłaciłam 30zl :)
 
Hej. W nocy ból piersi wrócił, taki inny ból, jakieś takie cięższe się wydawały..
A co do wagi, to stoję w miejscu, ale jeansy już są wieczorem ciasne.. Na razie nic nie kupuje. Ja za 9 dni na wizycie będzie wszystko dobrze to wtedy jakieś spodnie sobie kupię..
 
Dziewczyny, jak waga? przytyłyście już coś? (U mnie 9+6)
Słuchajcie, mam raczej drobna budowę, ale ulubione jeansy juz cisną :/ Stanik to samo. Najgorzej, ze pracuje z domu i ciagle leginsy na tyłku. Przychodzi problem, gdy trzeva wyjść gdzieś. Nawet powitałam sukienki z powrotem, wszystko oby luźniej 😂
Ja póki co schudłam 1 kg , ale dlatego , że moje mdłości trwają 24 na dobę , i nie mam apetytu. Czasem brzuszek robi się większy na noc, ale tak poza tym nie widzę dużych zmian. Natomiast tez chce już wskoczyć w dresy i najlepiej bez gumki w pasie , nie ze względu na brzuch , a przez mdłości i ból żołądka wole nie uciskać się na dole bo mi gorzej. 😬
 
Ja też jestem drobnej budowy waga pokazuje 2 kg więcej niż przed ciąża. Staniki narazie sportowe, bo w swoich nie mieszczę, a nie ma jak kupić większych. Chyba trzeba będzie przez neta😐 W domu też, leginsy, dresy, a jak wychodzę na miasto to jeasny na gumkę zapinam i długa koszulka 😁
Ooo super patent z ta gumka 💪 wypróbuje.
W prawdzie są spodnie ciążowe, ale bez przymierzenia trudno się zdecydować i kupić przez internet.
 
U mnie tak samo, też pracuje z domu i od marca królują leginsy. Waga niby stoi w miejscu, ale mam wzdęty brzuch i dopiecie guzika w spodniach jest wysiłkiem 😁 Stanik też już od dawna tylko na wyjścia... myślę że w czasie ciąży będę stawiać właśnie na sukienki, tak mi najwygodniej.
Dokładnie tez się cieszę, ze mamy termin na sierpień to będą sukienki i japonki i pełen luz ☀️ A nie kurtki zimowe i swetry jak teraz hehe
 
reklama
Dziewczyny mam do Was pytanie , jest to moja pierwsza ciąża i jestem zielona , a wiem , że niektóre z Was są już po 2 wizytach u ginekologa. Ja wczoraj miałam pierwszą wizytę u ginekologa , była robiona cytologia i usg przezpochwowe. Następny termin za 2 tygodnie , wtedy powinnam być w 10 tygodniu ciąży. Czy wtedy ta druga wizytami 10 tc będzie tak samo badana przezpochwowe ? Ja będąc wczoraj u gina nie pomyślałam by zapytać , ale boje się czy to zdrowe by w przeciągu dwóch tygodni zaś robić takie badanie. W sumie nie wiem co będzie robić , i dodam ,że w Grecji zawsze jakoś inaczej jest niż w Polsce. Ja jedynie z wczorajszego badania usłyszałam serduszko , Natomiast na kartce mam tylko podane tygodnie według usg i rozmiar CRL 1,3 cm. Nie mam uderzeń serduszka itp. 😔 Tylko FHR + . Macie więcej informacji niż ja. Jedyne przepisane leki to kwas foliowy i tabletki na mdłości o które się wyprosiłam. Może dopiero po badaniach krwi będzie coś więcej 🤷🏻‍♀️
 
Do góry