reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

na stronie Lidla jest nadal spory wybór :) mam jedne spodnie - udało mi się wyrwać w tym koszu ostatnie sztuki za 22zl i są naprawdę spoko :)
tez właśnie korzystałam z tych wyprzedaży w hm i naprawdę ceny są korzystne w porównaniu do tych standardowych [emoji16]
I zamówiłaś coś coś hm? [emoji85] Ja się skusiłam na te tregginsy, jak przyjdą to dam znać co i jak ;D
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny.

Alez piekne fasoleczki z wizyt. Niektore juz jak male ludziki wygladaja.

Ja czekam na sasiadke bo o 10.45 ma dzwonic polozna i pomoze mi w tlumaczeniu. Meczy mnie ta bariera jezykowa . Tzn dogaduje sie po angielsku ale ta rozmowa wazna i wole miec przy sobie kogos kto mowi po Niderlandzku. No tak ciezki ten jesyk ze nic mi nie wchodzi [emoji3525]
O 14.45 mam usg

Wkoncu od powrotu wzielam sie za pranie. Jestem ostatnio ledwo zywa
 
U mnie też biustonosze przyciasne, a spodnie zapinam gumka do włosów bo cisną ;) wagowo nie widzę różnicy ale ja startuje z bardzo niskiej wagi. Mam tylko nadzieję, że nie dobije do 65kg jak w poprzedniej ciąży.
 
Szybko zleci, ja się czuje tak jakbym dopiero się dowiedziała o ciazy a juz 10 tydzień. Czas ucieka w mgnieniu oka :)Ooo to super, ciekawe czy załapiemy się na ten termin:d ja przy ostatniej ciazy niestety bylam 7 dni po terminie i skończyło się na wywoływaniu, nie chciałaby chyba drugi raz tego przechodzić:/
Ja też mam termin na 27.08, prawie miesiąc mija od pierwszego pozytywnego testu, ale na razie mam wrażenie, ze ciągnie się niemiłosiernie. Ale jak już usłyszałam serduszko, to może zacznę się bardziej cieszyć, bo dotychczas sama sie stopowałam z tą radością i liczyłam dni do wizyt.
 
Dziewczyny, jak waga? przytyłyście już coś? (U mnie 9+6)
Słuchajcie, mam raczej drobna budowę, ale ulubione jeansy juz cisną :/ Stanik to samo. Najgorzej, ze pracuje z domu i ciagle leginsy na tyłku. Przychodzi problem, gdy trzeva wyjść gdzieś. Nawet powitałam sukienki z powrotem, wszystko oby luźniej 😂
U mnie tak samo, też pracuje z domu i od marca królują leginsy. Waga niby stoi w miejscu, ale mam wzdęty brzuch i dopiecie guzika w spodniach jest wysiłkiem 😁 Stanik też już od dawna tylko na wyjścia... myślę że w czasie ciąży będę stawiać właśnie na sukienki, tak mi najwygodniej.
 
Dziewczyny, jak waga? przytyłyście już coś? (U mnie 9+6)
Słuchajcie, mam raczej drobna budowę, ale ulubione jeansy juz cisną :/ Stanik to samo. Najgorzej, ze pracuje z domu i ciagle leginsy na tyłku. Przychodzi problem, gdy trzeva wyjść gdzieś. Nawet powitałam sukienki z powrotem, wszystko oby luźniej 😂
To ja ogl przez te ciągle mdłości, wymioty i brak apetytu nawet niestety trochę schudłam 1 może 2 kg, a jestem ogl i tak dość szczupła. No ale nie daje rady jeść na siłę, to sie po prostu źle kończy... 🤢🙈😅 Jednak pomimo tego zauważyłam, że brzuch mam trochę taki spuchnięty i też mam problem z dżinsami, chodzę w leginsach i tunikach wszędzie 😁 Wolę nie uciskać dzidzioszka 😅 A piersi to mam teraz jak olbrzymy , bardzo widać że urosly, mega bolą przy dotyku zwłaszcza sutki, ale to chyba norma. Nie mam biustonosza, w który by mi się zmieściły... Muszę jakoś kupić, ale wgl nie wiem jak ogarnąć teraz ich rozmiar, żeby coś zamówić przez internet i żeby posłużyło trochę dłużej 😁😅😅
 
Tak jak nie lubię ubrań ciążowych, bo mi się po prostu nie podobają, tak moim odkryciem są jeansy ciążowe i legginsy. Kupowałam w poprzedniej ciąży na Zalando i pewnie posłużą mi tez teraz. Na szczęście poród jest latem wiec będzie tez można nosić sukienki.

U mnie dzięki coraz większym mdłości i ograniczonemu repertuarowi jedzenia waga się nie podnosi i dobrze, bo niestety przychodzi taki moment, ze kg przybywają z tygodnia na tydzień.

O dziwo w ogóle nie bolą mnie piersi, co miało miejsce w dwóch poprzednich ciążach 🤷‍♀️ Drażniły mnie nawet wszelkie koronki itd. Może po prostu taki urok tej ciąży.
 
Witam dziewczyny 😄a ja wlaśnie wstaję.... tak to jest jak jest dzień wolny.
Ja podobnie jak Wy mam brzuszek wieczorem większy a rano nie jest źle.
Oczywiście stanik ciasny 🙄
Też spróbuję kupić coś przez internet ale dopiero po wizycie za 2 tygodnie, takie mam postanowienie.
Milego dnia😘
 
reklama
Do góry