reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Tak, z usg cały czas wychodzi wlasnie te 2 dni na minusie i w karcie ciazy mam wpisane ze termin z usg to 5.08 - czy Ty tez masz termin na 5?[emoji16]

Będę pamiętać o tym suplemencie. :) ja oczywiście zasnęłam razem z corka, ostatnio to mi najlepiej wychodzi, ale przebudziłam się i jeszcze przyszłam zobaczyć co tutaj słychać:D
Dokładnie też 05.08.2021 [emoji846] i teraz zobaczyłam na zdjęciu że tam przecież widać.
Nawet okruszki podobnej wielkości. U Ciebie 2,89 u mnie 3,02. Także idą łeb w łeb [emoji3059]
 
reklama
A ja jestem po wizycie u chirurga. Za miesiąc czeka mnie usunięcie 2 ósemek, w tym jednej operacyjnie. No i niestety będę musiała brać antybiotyk.
 
Dziewczyny, ja po dzisiejszym dniu idę dalej spać, przebudziłam się po godzinie i zerknęłam co tu słychać. :)
Spokojnej nocy życzę Wam wszystkim i do napisania jutro, dobranoc [emoji847][emoji561]
Dobranoc Tobie i wszystkim dziewczyna😴 😴😴
Ja też ciągle po pracy i po obiedzie zaliczam spanko 1-2 godziny. Potem szybko na forum, trochę TV i znowu szykuję się do spania.
Tak mi mija dzień za dniem🤭 przynajmniej na razie.
 
No nie.. U kolejnej źle wiadomości 
Masz zdjęcie usg??
Nadzieja jakaś jest, tylko pozostaje teraz czekać. Tylko dodatkowo wychodzi jeszcze młodsza niż ostatnio, czyli już tydzień różnicy przy regularnych cyklach. A pęcherzyk żółtkowy jest za duży, co stanowi niekorzystny czynnik rokowniczy 😔😔☹️ Oboje z dr patrzyliśmy i może był cień migotania jak oboje stwierdziliśmy, no ale z racji że wychodzi że jest jeszcze młodszy, to może być za wcześnie xa już miało być dziś widać...
 

Załączniki

  • IMG_20210105_232051_BURST006.jpg
    IMG_20210105_232051_BURST006.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja też po wizycie! Jednak poszłam dziś... Zobaczyłam maleństwo 0,35 cm 💓 wg. Om termin na 29.08. a wg. USG 31.08. więc ledwo się łapię na sierpniówko 😅 serduszko bije, ale to tylko tyle co wiem bo lekarz stwierdził, że nie sprawdzał bo to podgrzewa zarodek i najlepiej jakby badanie trwało jak najkrócej. Uspokoiłam się, ale w czwartek mam wizytę u tego lekarza, u którego chcę prowadzić ciążę więc zobaczymy co mi powie 😊 a tymczasem dobrej nocy Wam życzę 😍
 
Zerknęłam teraz na zdjęcie USG i niestety nie mam zapisane, mam tylko CRL i tyle z wielkości [emoji26]
Właśnie mi też nie zmierzono pecherzyka żółtkowego ani nie mam zapisanego pulsu i trochę smutam. Ale może to i lepiej, ginekolog powiedziała, że wszystko jest dobrze, a z pomiarami szukałabym w internecie rzeczy, których mogę się bać. Chciałabym teraz do prenatalnych spróbować się bardziej cieszyć, nie martwic każdą rzeczą. Mąż mnie dzisiaj rozśmieszył i dał do myślenia, bo porównał mnie do plaskoziemcow za to szukanie dziury w całym xD
 
Ja na pewno chce pójść, dla sprawdzenia, ale też muszę regularnie usuwać kamien, mam krzywe zeby i mocno mi się odklada. Mialam w ogóle w lecie założyć aparat, ale bardzo nie spodobała mi się ortodontka i zastanawiam się, czy gdybym poszła teraz do innej, to czy zrobi mi plan leczenia na podstawie zdjęć z wiosny? Bo zdjęcia to jedyna blokada w ciąży, a boje się, że jak tego nie zrobiłam w wakacje to znowu na 5 lat to odłożę [emoji22]
Ja mam tak samo, miałam iść do ortodonty, ale dużo rzeczy się wydarzyło i zawsze były jakieś wymówki. Teraz ciąża. Na kotroli dentystka powiedziała, że na spokojnie po ciąży ortodonta.
 
Dziewczyny, jak waga? przytyłyście już coś? (U mnie 9+6)
Słuchajcie, mam raczej drobna budowę, ale ulubione jeansy juz cisną :/ Stanik to samo. Najgorzej, ze pracuje z domu i ciagle leginsy na tyłku. Przychodzi problem, gdy trzeva wyjść gdzieś. Nawet powitałam sukienki z powrotem, wszystko oby luźniej 😂
 
Na koniec sierpnia 28.08. więc jeszcze chwilę poczekam na takie 3cm człowieczka na USG
Szybko zleci, ja się czuje tak jakbym dopiero się dowiedziała o ciazy a juz 10 tydzień. Czas ucieka w mgnieniu oka :)
Dokładnie też 05.08.2021 [emoji846] i teraz zobaczyłam na zdjęciu że tam przecież widać.
Nawet okruszki podobnej wielkości. U Ciebie 2,89 u mnie 3,02. Także idą łeb w łeb [emoji3059]
Ooo to super, ciekawe czy załapiemy się na ten termin:d ja przy ostatniej ciazy niestety bylam 7 dni po terminie i skończyło się na wywoływaniu, nie chciałaby chyba drugi raz tego przechodzić:/
 
reklama
Dziewczyny, jak waga? przytyłyście już coś? (U mnie 9+6)
Słuchajcie, mam raczej drobna budowę, ale ulubione jeansy juz cisną :/ Stanik to samo. Najgorzej, ze pracuje z domu i ciagle leginsy na tyłku. Przychodzi problem, gdy trzeva wyjść gdzieś. Nawet powitałam sukienki z powrotem, wszystko oby luźniej [emoji23]
Na początku waga poleciała, teraz poświątecznie doszedl 1kg, ale widzę tak samo jak Ty ze stanik juz jest przymały i spodnie o ile w nogach są dobre to guzik juz ledwo dopinam
 
Do góry