reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
U mnie 9 tydzień ciąży zdjęcie z wczoraj. 15 grudnia byłam na usg był pęcherzyk ale również i krwiak podkosmowkowy. Strach był wielki bo dwa lata temu podoba sytacja i poronienie zatrzymane. Wczoraj okazalo się że krwiak jest już pozakosmówkowy. Plamień nie mam odkąd zdiagnozowano krwiaka miałam tylko raz. Prowadzę bardzo oszczędny tryb życia. Radość po zobaczeniu małej istotki na usg przeogromna😍😍
 

Załączniki

  • 8D2593F1-C9F6-4B50-8938-A94F2C028353.jpeg
    8D2593F1-C9F6-4B50-8938-A94F2C028353.jpeg
    964,1 KB · Wyświetleń: 107
Ja też jestem drobnej budowy waga pokazuje 2 kg więcej niż przed ciąża. Staniki narazie sportowe, bo w swoich nie mieszczę, a nie ma jak kupić większych. Chyba trzeba będzie przez neta[emoji52] W domu też, leginsy, dresy, a jak wychodzę na miasto to jeasny na gumkę zapinam i długa koszulka [emoji16]
Wlasnie ja tak nie lubię kupować przez internet:/ w sensie nie lubię kupować w ciemno i bawić się później w zwroty [emoji2368] ponoc w Lidlu ostatnio były jakieś ubrania ciążowe ale nie wiem czy ta oferta jest jeszcze aktualna
 
Szybko zleci, ja się czuje tak jakbym dopiero się dowiedziała o ciazy a juz 10 tydzień. Czas ucieka w mgnieniu oka :)Ooo to super, ciekawe czy załapiemy się na ten termin:d ja przy ostatniej ciazy niestety bylam 7 dni po terminie i skończyło się na wywoływaniu, nie chciałaby chyba drugi raz tego przechodzić:/
Bo oxytocyna to twór szatana😅😅😅😅😅
 
reklama
Wlasnie ja tak nie lubię kupować przez internet:/ w sensie nie lubię kupować w ciemno i bawić się później w zwroty [emoji2368] ponoc w Lidlu ostatnio były jakieś ubrania ciążowe ale nie wiem czy ta oferta jest jeszcze aktualna
na stronie Lidla jest nadal spory wybór :) mam jedne spodnie - udało mi się wyrwać w tym koszu ostatnie sztuki za 22zl i są naprawdę spoko :)
Ja uwielbiam spodnie z hm i to jest jedyna rzecz jaka mogę zamówić przez internet :d wlasnie widzę że tregginsy ciążowe są przecenione o 54 procent wiec pewnie zamowie dwie pary :D
tez właśnie korzystałam z tych wyprzedaży w hm i naprawdę ceny są korzystne w porównaniu do tych standardowych 😁
 
Do góry