reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Jej [emoji3590] cudo...

Masz termin ma 05.08? [emoji846]

Czekam z niecierpliwością na ten suplement. Ja wyniki moczu w czwartek zrobię ponownie bo jutro święto [emoji846]
Tak, z usg cały czas wychodzi wlasnie te 2 dni na minusie i w karcie ciazy mam wpisane ze termin z usg to 5.08 - czy Ty tez masz termin na 5?[emoji16]

Będę pamiętać o tym suplemencie. :) ja oczywiście zasnęłam razem z corka, ostatnio to mi najlepiej wychodzi, ale przebudziłam się i jeszcze przyszłam zobaczyć co tutaj słychać:D
 
W ogóle nie wiem czemu myślałam, że prywatni lekarze nie mogą wystawiać recept z refundacją, ale miło się dzisiaj zaskoczyłam w aptece. Do duphastonu mam brać tez luteine, kupiłam 2 wielkie pudełka po 30szt, a zapłaciłam tylko 14zl. Po wyjściu patrze na rachunek, a bez refundacji te paczki kosztowały ponad 200zł [emoji15]
Ja się ostatnio tez wlasnie tak miło zaskoczyłam- wprawdzie za duphaston zapłaciłam chyba 160zl ale przynajmniej na euthyroxie zaoszczędziłam u nowej endokrynolog[emoji23] niestety to wszystko jest dobra wola lekarza
 
U mnie niestety nie jest do końca 100% dobrze... Pęcherzyk jest cienkościenny, powinien być grubszy, jest jakiś ślad zarodka ale ciężko powiedzieć, a powinien być większy...za to pęcherzyk żółtkowy powinien być mniejszy... A mieliśmy zobaczyć już serduszko... Do tego znów ciąża młodsza. Mamy czekać do wizyty za tydzień, będzie w jedną albo drugą stronę 🥺 Dostałam clexane i kontynuację Duphaston.
 
Ostatnia edycja:
U mnie niestety nie jest dobrze... Pęcherzyk jest cienkościenny, powinien być grubszy, jest jakiś ślad zarodka ale ciężko powiedzieć... Mamy czekać do wizyty za tydzień, będzie w jedną albo drugą stronę 🥺 Dostałam clexane i kontynuację Duphaston.
No nie.. U kolejnej źle wiadomości 
Masz zdjęcie usg??
 
U mnie niestety nie jest dobrze... Pęcherzyk jest cienkościenny, powinien być grubszy, jest jakiś ślad zarodka ale ciężko powiedzieć... Mamy czekać do wizyty za tydzień, będzie w jedną albo drugą stronę 🥺 Dostałam clexane i kontynuację Duphaston.
To nie ciekawie ale widzę że jest nadzieja ! I tego się trzymaj ♥️
 
reklama
Do góry