reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
@Natasza27 trzymaj się. Obyś jeszcze w tym roku została szczęśliwą mamą.

Mi w końcu udało się dodzwonić do ginekologa. Wizyta nr 1 dopiero na 21.01, to będzie 8+4. Z jednej strony się cieszę bo już nie będzie niedomówień, ale z drugiej jej jeszcze tyle czasu muszę wytrzymać....
W ciąży z synem miałam może ze 2 tygodnie lekkie mdłości, teraz jeszcze się nie rozkręciły, tylko muszę co 3h coś podjeść i jest ok. Marzę o 2 chłopcu. Ale wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe.

Czy ktoś jeszcze czeka na 1 wizytę?

Gratuluję udanych wizyt. Miłego dnia
Ja czekam na pierwszą... Jeszcze 1,5h 😱 Stresuję się...
 
Dziewczyny ja niestety muszę się z wami pożegnać. Szkoda że nie dotrwamy razem do końca. Życzę wam dużo zdrowka i szczęśliwego porodu 😘ja już jestem po zabiegu , dość mocno mnie brzuch boli ale przynajmniej nie musiałam popłynąć tabletek i patrzeć na to wszystko . Dziękuję za słowa wsparcia kochane 😘
 
Wczoraj beta była niższa, ja byłam z podobną betą tydzień temu i nie było zarodka jeszcze, nie ma co panikować, za tydzień na pewno będzie. Ja idę dzisiaj i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze [emoji846]


Następnym razem jak będę narzekać, że nie mam objawów to proszę mnie kopnąć.. Właśnie zaliczyłam pierwsze wymioty i wolę już chyba tą wersję bezobjawową [emoji23][emoji23]
Hej dziewczyny, odebrałam wyniki beta 8060, myślcie że przy takiej becie może nie być jeszcze zarodka i jest szansa że się pojawi?? [emoji3525]
 
Wczoraj beta była niższa, ja byłam z podobną betą tydzień temu i nie było zarodka jeszcze, nie ma co panikować, za tydzień na pewno będzie. Ja idę dzisiaj i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze [emoji846]


Następnym razem jak będę narzekać, że nie mam objawów to proszę mnie kopnąć.. Właśnie zaliczyłam pierwsze wymioty i wolę już chyba tą wersję bezobjawową [emoji23][emoji23]
Trzymam mocno kciuki, i dawaj znać jak tam poszło 😊
 
Przykro mi bardzo trzymaj się 😘 obys już, nigdy nie musiała przechodzić przez takie rzeczy !
Dziewczyny ja niestety muszę się z wami pożegnać. Szkoda że nie dotrwamy razem do końca. Życzę wam dużo zdrowka i szczęśliwego porodu 😘ja już jestem po zabiegu , dość mocno mnie brzuch boli ale przynajmniej nie musiałam popłynąć tabletek i patrzeć na to wszystko . Dziękuję za słowa wsparcia kochane 😘
 
Wróciłam z pracy (UK) 8h stania i chodzenia. Pod koniec pracy zaczął bolec mnie brzuch. W domu spałam jak kamień 1,5h. Teraz dalej mnie boli ale mniej. Nie jak na okres tylko kłujący. Powinnam się martwić? ☹️
 
reklama
Do góry