reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja juz po, Fasolka ma 0,41cm, 6+1, biło serduszko, nie chciał jeszcze puszczać, ale widziałam jak pięknie pulsowało [emoji3059][emoji3059] mówił, że zarodek dobrze, wysoko zagnieżdżony [emoji3059] ale się cieszę [emoji3059]
IMG_20210105_185507.jpeg
 
Wróciłam z pracy (UK) 8h stania i chodzenia. Pod koniec pracy zaczął bolec mnie brzuch. W domu spałam jak kamień 1,5h. Teraz dalej mnie boli ale mniej. Nie jak na okres tylko kłujący. Powinnam się martwić? ☹️
Na Twoim miejscu dużo bym odpoczywała i faktycznie zastanowiła się czy praca nie jest dla Ciebie zbyt męcząca. Jeżeli bardzo się niepokoisz może skonsultuj się ze swoim lekarzem. Po dłuższym wysiłku też miewam bóle podbrzusza, ale po chwili gdy się położę przechodzi.
 
Ja juz po, Fasolka ma 0,41cm, 6+1, biło serduszko, nie chciał jeszcze puszczać, ale widziałam jak pięknie pulsowało [emoji3059][emoji3059] mówił, że zarodek dobrze, wysoko zagnieżdżony [emoji3059] ale się cieszę [emoji3059]Zobacz załącznik 1223035
Miałam podobny widok i parametry 30.12 :) cieszę się, że wszystko w porządku 🙂
 
reklama
Hej dziewczyny, czy któraś z was planuje wizytę kontrolna u dentysty?
Ja na pewno chce pójść, dla sprawdzenia, ale też muszę regularnie usuwać kamien, mam krzywe zeby i mocno mi się odklada. Mialam w ogóle w lecie założyć aparat, ale bardzo nie spodobała mi się ortodontka i zastanawiam się, czy gdybym poszła teraz do innej, to czy zrobi mi plan leczenia na podstawie zdjęć z wiosny? Bo zdjęcia to jedyna blokada w ciąży, a boje się, że jak tego nie zrobiłam w wakacje to znowu na 5 lat to odłożę [emoji22]
 
Do góry