reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Jak coś to chętnie też znajdę się z Wami na zamkowym forum , i też wole forum od fb. No i ja jestem z Grecji , troszkę inaczej działa tu system , ale dzięki Wam czuje takie wsparcie. ♥️
O ciekawe, a czym się różni? Pytam z czystej ciekawości 😊 Żeby trochę oderwać myśli od tych ciągłych nudności 🤢 🥴
 
reklama
Ja też wolałabym zamknięty wątek tutaj niż fb :)

U mnie straszne nudności i ból żołądka wieczorami. Rano jest ok, ale wieczorem masakra. Ciągle muszę coś jeść żeby żołądek nie bolał. Strasznie to męczące :( Ogólnie czuję się tak "rozlazła", że szok. Nic mi się nie chce :(:(
 
Jeśli to jest delikatny ból to raczej powinno być wszystko w porządku.. Będziesz umawiała się do kontroli, żeby się nie martwić zbytnio? Wierzę że wszystko jest w porządku [emoji8]
Odpoczywam cały dzień w łóżku.. Brzuch pobolewa trochę.. Wzięłam kąpiel i nie wychodzę z łóżka..
Ja już wiem skąd ten dziwny ból pleców, wszyscy w domu są chorzy i mają taki sam objaw bolącej skóry na plecach, bo już wyczytałam, że to są pierwsze objawy poronienia.. Do środy mam wolne i mam nadzieję że się wykuruje i wszystko będzie dobrze.. Ale po tym wszystkim chyba też pójdę dla spokoju sprawdzić czy wszystko dobrze..
 
reklama
Jeśli to jest delikatny ból to raczej powinno być wszystko w porządku.. Będziesz umawiała się do kontroli, żeby się nie martwić zbytnio? Wierzę że wszystko jest w porządku [emoji8]Ja już wiem skąd ten dziwny ból pleców, wszyscy w domu są chorzy i mają taki sam objaw bolącej skóry na plecach, bo już wyczytałam, że to są pierwsze objawy poronienia.. Do środy mam wolne i mam nadzieję że się wykuruje i wszystko będzie dobrze.. Ale po tym wszystkim chyba też pójdę dla spokoju sprawdzić czy wszystko dobrze..
Zdrówka. Nie dajcie się .
 
Do góry