reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dzwoniłam do mojej lekarki , możliwe jest jeszcze że pobralam źle próbkę i ją zanieczysciłam. Jutro powtórzę badanie i zrobię posiew 😢kurczę tak o siebie dbam w tym 1 trymestrze,praktycznie leżę i pachnę żeby wszystko było ok. A tu jak na złość 😭
Właśnie miałam pisać że może źle pobrana, mój mąż tak raz zrobił i też miał zły wynik, nie znając zasad pobierania, poinstruowała go jak musi zrobić poprawnie i nast był już prawidłowy 🙂

Dziewczyny czy wy też się czujecie takie hmm.. napompowane?:D waga spadła obwody bez zmian a ja się czuje jakbym była jednym wielkim balonem [emoji324]
Ja nie dość że przytyłam jeszcze przed ciążą i spodnie się zaczęły robić ciasne, to teraz już wogóle też czuję się i wyglądam jak balon, zwłaszcza właśnie wieczorami...chociaż to dopiero 5+2 wg USG 😐
 
reklama
super ze narazie wssystko ok, czekałam na twoją wiadomość, a jak piersi?bolą czy nie?
U mnie też już po wizycie, wg OM 6+0, wg USG 5+2, nie ma jeszcze zarodka, więc na serduszko trzeba jeszcze poczekać. Jest pęcherzyk i ciałko żółte, na ten moment jest ok, kazał przyjść za tydzień na kontrolę i że może będzie już serduszko i przepisał Duphaston. Troszkę się uspokoiłam na ten czas, oczywiście zero stresu i się oszczędzać [emoji846]
 
Dziewczyny , dziś jakiś zły dzień jest ! Zrobiłam badanie moczu bo coś mi nie pasowalo tak na własną rękę i wyszły mi liczne bakterie w moczu ! Nie wiem od jak dawna to mam. Oczywiście jutro lekarza już nie załatwię bo pewnie wszyscy mają wolne , jestem załamana. Jeszcze te piersi mnie mniej bolą. Mam źle przeczucia ...
Ja obecnie czekam na wyniki, bo wyszły mi leukocyty w moczu :/
 
Dziewczyny ja już po, ale byłam tak zestresowana, że nie zapytałam nawet który to może być tydzień, ale jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym na 8mm, pewnie moje wyliczenia tygodni 5+3 będą się zgadzać.. Dostałam jeszcze eutyrox 25...
A przy jakim tsh dostałaś ten euthyrox?
Czy brałaś już wcześniej coś na tarczyce?
 
reklama
super ze narazie wssystko ok, czekałam na twoją wiadomość, a jak piersi?bolą czy nie?
Tak troszkę, wczoraj po przebudzeniu było "o, oo, nie bolą... 🤨" i stresik, a dziś "uff, coś bolą" 😛 (oczywiście bez dotykania, tylko takie pierwsze odczucie przy przekręcaniu się z boku na bok), no i w ciągu dnia bolą trochę przy dotykaniu, także można powiedzieć że wróciło do normy i faktycznie te objawy mogą być przemijające🙂 Jeszcze rano robiłam badania podstawowe i dorzuciłam dla własnego spokoju betę (13549) i progesteron 22.
 
Do góry