reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

A u mnie dziewczyny złe wieści [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]fasolka się nie rozwija mam skierowanie na zabieg [emoji849][emoji849] wierzyłam do końca ..muszę dojść do siebie nie jest dobrze ... trzymam kciuki za wasze fasolki [emoji3590]
Tule Cię mocno. Ja też dziś dostalam złe wiadomości. Wiem co czujesz.
 
reklama
Akcja serca ma czas na rozpoczęcie się do zarodka 5-6mm, brak pecherzyka zoltkowego jest niepokojacy, ale może sprzęt nie byl dokładny, jakoś dziwnie się ulozyl. Sytuacja nietypowa, ale na razie trzeba spokojnie czekać, wiem niestety ze łatwiej powiedziec [emoji17]
Dziewczyny dziś miałam USG 6 TC i nie mam dobrych wiadomości...pęcherzyk ciążowy 19mm i zarodek 3 mam bez bicia serca i niestety lekarka nie uwidoczniła ciałka żółtego [emoji849]jak to możliwe?kazała raczej pozytywnie się nie nastawiać...mówi że to jakaś anomalia - tyle że czym ten zarodek się żywi [emoji19]?echhh
 
Dziewczyny , dziś jakiś zły dzień jest ! Zrobiłam badanie moczu bo coś mi nie pasowalo tak na własną rękę i wyszły mi liczne bakterie w moczu ! Nie wiem od jak dawna to mam. Oczywiście jutro lekarza już nie załatwię bo pewnie wszyscy mają wolne , jestem załamana. Jeszcze te piersi mnie mniej bolą. Mam źle przeczucia ...
 
Dziewczyny , dziś jakiś zły dzień jest ! Zrobiłam badanie moczu bo coś mi nie pasowalo tak na własną rękę i wyszły mi liczne bakterie w moczu ! Nie wiem od jak dawna to mam. Oczywiście jutro lekarza już nie załatwię bo pewnie wszyscy mają wolne , jestem załamana. Jeszcze te piersi mnie mniej bolą. Mam źle przeczucia ...
Pij dużo wody, może chociaż trochę wypłukasz te bakterie.

Rzeczywiście.. Dziś okropny dzień [emoji22]
 
Dziewczyny , dziś jakiś zły dzień jest ! Zrobiłam badanie moczu bo coś mi nie pasowalo tak na własną rękę i wyszły mi liczne bakterie w moczu ! Nie wiem od jak dawna to mam. Oczywiście jutro lekarza już nie załatwię bo pewnie wszyscy mają wolne , jestem załamana. Jeszcze te piersi mnie mniej bolą. Mam źle przeczucia ...
Spokojnie! Co do piersi mialam to samo, przez dwa dni bolały znacznie mniej, dzisiaj bol znowu wrócił, objawy raz będą mniejsze raz większe a ich brak jeszcze o niczym nie świadczy. Co do bakterii możesz jesc żurawinę albo pic sok żurawinowy to tak na własną rękę i oczywiście dużo wody.
 
Dzwoniłam do mojej lekarki , możliwe jest jeszcze że pobralam źle próbkę i ją zanieczysciłam. Jutro powtórzę badanie i zrobię posiew 😢kurczę tak o siebie dbam w tym 1 trymestrze,praktycznie leżę i pachnę żeby wszystko było ok. A tu jak na złość 😭
 
Poszłabym jeszcze do innego lekarza przed wyjazdem, żeby troszkę się uspokoić. A nawet jeśli drugi lekarz potwierdzi diagnozę to poczekałaby do jakiegoś 8tc i ponownie powtórzyła.
Tulę mocno ❤️
Nie dziękuję, chyba nie pójdę bo mogę się uspokoić ale też mogę się jeszcze bardziej zdenerwować 🙄i tak czekała bym licząc na cud do 8 tc..
 
reklama
U mnie też już po wizycie, wg OM 6+0, wg USG 5+2, nie ma jeszcze zarodka, więc na serduszko trzeba jeszcze poczekać. Jest pęcherzyk i ciałko żółte, na ten moment jest ok, kazał przyjść za tydzień na kontrolę i że może będzie już serduszko i przepisał Duphaston. Troszkę się uspokoiłam na ten czas, oczywiście zero stresu i się oszczędzać 🙂
 
Do góry