reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

I ja się przywitam. Choć nie wiem czy na długo. Niby 5+0 ale na usg nic nie ma oprócz powiekszonej macicy. Wczorajsza beta 248... Martwię się że jest zbyt niska.
Om 17.11...

U mnie beta do tej pory miała dobre przyrosty, ale też wartości są o wiele niższe niż u większości dziewczyn... Najlepiej zrób za 48h od wyniku i zobaczysz jak przyrost. Ja w czwartek robiłam ostatnią betę i dzisiaj chce zrobić raz jeszcze... Ale boję się jak nie wiem co, że przyrost będzie za słaby...
 
reklama
U mnie beta do tej pory miała dobre przyrosty, ale też wartości są o wiele niższe niż u większości dziewczyn... Najlepiej zrób za 48h od wyniku i zobaczysz jak przyrost. Ja w czwartek robiłam ostatnią betę i dzisiaj chce zrobić raz jeszcze... Ale boję się jak nie wiem co, że przyrost będzie za słaby...
Jutro jade na pobranie :) ale stres jednak jest. W pon usg. I powinno już coś być widać jeśli beta będzie ok:)
 
Jutro jade na pobranie :) ale stres jednak jest. W pon usg. I powinno już coś być widać jeśli beta będzie ok:)
Przy takiej wartości bety niestety nic nie widać... chyba dopiero powyżej 1000 widać zarodek. Ja miałam ostatnia betę 115 i tez nawet nie liczyłam ze coś będzie widać. Trzymam kciuki za dobry przyrost ❤️ Stres niestety jest :/ niby robi się to żeby się uspokoić, ale przy każdym sprawdzeniu przyrostu, ile nerwów jest 😅
 
Cześć dziewczyny, jeśli dobrze pamietam komuś wypada dziś wizyta z usg wiec trzymam kciuki!

Czy Wy tez musicie wstawać w nocy do toalety?
 
Ja staram się pić Inkę, czasem w ogóle nie pije ale jeśli będę w gościach to zwykła kawa z ekspresu nie pogardzę [emoji846]

Włosy tezy mi leciały jakbyśmy szalone... Ale odkąd biorę Euthyrox (zbyt wysokie tsh) to się uspokoiło [emoji846]
 
Jest pęcherzyk więc jest dobrze:) mam podobnie i muszę poczekać na kolejne USG. A Pani Doktor powiedziała że mam bety nie robić i spokojnie tydzień poczekać. U mnie jajnik powiększony do 53 mm. Będzie dobrze zobaczyć:) ale rozumiem też Twoje zdenerwowanie:(
Jedziemy na tym samym wózku! U mnie powiększony do 26 mm ale gin się tym nie martwi, gorzej ze to co ma być pęcherzykiem jest niewyraźne jeszcze, no ale coś tam jest, wiec może jeszcze jest szansa ze będzie dobrze.
Trzymam za nas kciuki ❤️
 
Codziennie 4 rano🤷
ja tez nie jestem w stanie przespać całej nocy.

Ktos pytał o włosy - w każdej ciąży kondycja włosów mi się poprawiała, do tego nie przetłuszczaly się tak często (normalnie musz myc je codziennie, max co dwa dni). Włosy lecą mi garściami przez miesiąc jakieś 2-3 miesiące po porodzie.
 
reklama
Jestem po wizycie 😀 6+3 tc. Ginekolog mówi że możliwe że jest serduszko ale jeszcze do końca nie widać. Mam pytanie do mam które dostały już skierowanie na badania laboratoryjne, oczywiście u lekarza na nfz. Czy macie wszystkie badania na NFZ ?
 

Załączniki

  • IMG_20201222_122242.jpg
    IMG_20201222_122242.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
Do góry