reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Jestem po wizycie [emoji3] 6+3 tc. Ginekolog mówi że możliwe że jest serduszko ale jeszcze do końca nie widać. Mam pytanie do mam które dostały już skierowanie na badania laboratoryjne, oczywiście u lekarza na nfz. Czy macie wszystkie badania na NFZ ?

Milo widziec taki sliczny pecherzyk. Ja jutro mam tez 6+3 i tez mam usg. Nie moge sie doczekac !!!
 
Dziewczyny mam ogromnego stracha, mam dziś 8+0 i zaobserwowalam podbarwiony na brązowo śluz. W ciąży z której mam córkę nigdy tak nie było, a po poprzedniej biochemicznej jestem przerażona. Czy ktoras z Was też tak miała i jest ok? Biore duphaston 2x dziennie.
Ja tak miałam i wszystko dobrze się skończyło 😁 córa na 8 lat już ...
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało do Was dołączę, bo już podczytuję od pewnego czasu. Byłam u lekarza w zeszły czwartek to był 6t+0, chciałam wiedzieć, ze to nie ciąża pozamaciczna. Na razie wszystko ok, jutro idę znowu. Mam nadzieję, ze już zobaczę serduszko. No i tak jak większość bardzo się denerwuję.
Za wszystkie trzymam kciuki i życzę dużo spokoju.
 
@Liana93 wlasnie mam hashimoto juz od ponad 15 lat, wlosy zawsze mialam liche ale nie wypadały aż tak jak teraz :o swoją drogą nie wiem czy nie jesteśmy z tego samego rocznika, o ile 93 u Ciebie to rocznik a nie przypadkowa liczba:D
 
Ja też póki co nieśmiało się witam 😁😁😁obecnie jestem w 5+1 tc. To moja trzecia ciąża i jestem po poronieniu, więc panikuje strasznie 😎obiecałam sobie, że nie będę ale nie wyszło 🤣 biorę Duphaston 2x i mam wizytę 30.12..to tak w skrócie hehe Trzymam kciuki za wszystkie fasolki, żeby pięknie rosły !!! U mnie oprócz bólu piersi i czasem kłucia w podbrzuszu nic z objawów ...i też mnie to stresuje 🥺
 
Ja też póki co nieśmiało się witam [emoji16][emoji16][emoji16]obecnie jestem w 5+1 tc. To moja trzecia ciąża i jestem po poronieniu, więc panikuje strasznie [emoji41]obiecałam sobie, że nie będę ale nie wyszło [emoji1787] biorę Duphaston 2x i mam wizytę 30.12..to tak w skrócie hehe Trzymam kciuki za wszystkie fasolki, żeby pięknie rosły !!! U mnie oprócz bólu piersi i czasem kłucia w podbrzuszu nic z objawów ...i też mnie to stresuje [emoji3064]
Hej :) ja również 5+1. Też biore Duphaston z tego samego powodu co Ty i również mam wizytę 30.12 ;) ja badalam też bete dwa razy w 4+2 i 4+4.
 
Hej, hej 😀 ja też biorę 2x dxuphaston, bo wcześniej i było puste jajo płodowe i poronienie. Ale teraz jestem dobrej myśli. Zobaczymy co powie jutro lekarz, bo tsh mialam zazwyczaj w ok olicy 2,5.
A jak u Was tarczyca?
 
reklama
Hej, hej 😀 ja też biorę 2x dxuphaston, bo wcześniej i było puste jajo płodowe i poronienie. Ale teraz jestem dobrej myśli. Zobaczymy co powie jutro lekarz, bo tsh mialam zazwyczaj w ok olicy 2,5.
A jak u Was tarczyca?
Też miałam w pierwszej ciąży puste jajo płodowe potem 4 poronienia, potem ciąża bliźniacza i mam synka, potem kolejne poronienie i teraz jestem w ciąży i czekam jak na bombie na kolejną wizytę
 
Do góry