reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny a ja nie mogę odetchnąć jeszcze :/
W macicy jest coś co moze być pęcherzykiem i ma 5 mm ale w sumie nie wiadomo. Jajnik bardzo powiększony, mam zaleconą obserwacje :/ a już tak się cieszyłam... nie sprawdzili mi nawet bety. Eh. Za tydzień kolejna wizyta i niby się wyjaśni wszystko.
spokojnie, może jest jeszcze za wcześnie, żeby coś było widać. Który masz teoretycznie tydzień? Z doświadczenia wiem, ze ginekolodzy nie za chętnie wysyłają na betę ;) w pierwszej ciąży ani razu nie miałam badanej.

Ja na szczęście na razie śpię dobrze, ale to chyba ze zmęczenia 😅
 
spokojnie, może jest jeszcze za wcześnie, żeby coś było widać. Który masz teoretycznie tydzień? Z doświadczenia wiem, ze ginekolodzy nie za chętnie wysyłają na betę ;) w pierwszej ciąży ani razu nie miałam badanej.

Ja na szczęście na razie śpię dobrze, ale to chyba ze zmęczenia 😅
Miałam stymulację owulacji i monitoring wiec jestem pewna ze to 5w1d od czasu ostatniej miesiaczki a pozytywne testy mam już od 9dpo :( mój gin każe się na razie nie martwić i zobaczymy za tydzień ale jak łatwo zgadnąć zmartwiam się hehe.
 
Miałam stymulację owulacji i monitoring wiec jestem pewna ze to 5w1d od czasu ostatniej miesiaczki a pozytywne testy mam już od 9dpo :( mój gin każe się na razie nie martwić i zobaczymy za tydzień ale jak łatwo zgadnąć zmartwiam się hehe.
5 tydzień to naprawdę bardzo wcześniej. Ja w pierwszej ciąży tez jakoś w okolicy 5tyg byłam na USG i niewiele było widać. Powtarzałam je po 2-3tyg i już wszystko było widoczne :) Głowa do góry, będzie dobrze!
 
A ja mam pytanie do Dziewczyn, których nie odrzuciło od kawy.. ile i jakie mocne dziennie pijecie? Wiem, że dozwolone jest 200mg kofeiny, ale różne źródła różnie podają zawartości e poszczególnych kawach :)
 
A ja mam pytanie do Dziewczyn, których nie odrzuciło od kawy.. ile i jakie mocne dziennie pijecie? Wiem, że dozwolone jest 200mg kofeiny, ale różne źródła różnie podają zawartości e poszczególnych kawach :)
Ja najpierw piłam jedna dziennie ale słabszą, a teraz pije taka słabszą raz na dwa trzy dni, nadal mi smakuje, ale nie mam takiej chęci już na nią więc tylko od czasu do czasu
 
reklama
Miałam stymulację owulacji i monitoring wiec jestem pewna ze to 5w1d od czasu ostatniej miesiaczki a pozytywne testy mam już od 9dpo :( mój gin każe się na razie nie martwić i zobaczymy za tydzień ale jak łatwo zgadnąć zmartwiam się hehe.
A sama bety nie możesz sobie zrobić. Żeby zobaczyć?? Czy nie mieszkasz w pl??
 
Do góry