reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
My dotarliśmy bardzo szybko. Maly zasnal na ostatnie 1.5 h wiec ciagiem ponechalismy juz.
Plamienie narazie ustalo. Takze odetchnelam. Jutro z rana lece na badania. Dzisiaj mam 6t+0 myslicie ze jest sens robic bete? Raczej przyrostu juz sprawdzac nie ma sesu
 
A jaka mialas bete i kiedy badaną? :)
Super, ze ustalo plamienie.
My dotarliśmy bardzo szybko. Maly zasnal na ostatnie 1.5 h wiec ciagiem ponechalismy juz.
Plamienie narazie ustalo. Takze odetchnelam. Jutro z rana lece na badania. Dzisiaj mam 6t+0 myslicie ze jest sens robic bete? Raczej przyrostu juz sprawdzac nie ma sesu
 
Dziewczyny mam ogromnego stracha, mam dziś 8+0 i zaobserwowalam podbarwiony na brązowo śluz. W ciąży z której mam córkę nigdy tak nie było, a po poprzedniej biochemicznej jestem przerażona. Czy ktoras z Was też tak miała i jest ok? Biore duphaston 2x dziennie.
 
Ja i bez ciąży nie przepadałam za zapachem świeżego ogórka, dziękuje bardzo za informacje 😄 w środę mam pierwsza wizytę u ginekologa, mam nadzieje, ze będzie wszystko ok ☺️
Będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki🙂trzeba myśleć, pozytywnie. Pierwsza wizyta to wielkie emocje. Ja w środę też mam wizyte, ale 2. Będziemy w tym razem 🙂 ja mam o 11.40 🙂

Mój mąż że mną ma 3 światy, cały czas coś analizuje każdy objaw na na negatywny lub pozytywny. Najważniejsze być dobrej myśli. Cały czas sobie powtarzam bo to dla dziecka 🙂 łatwo napisać trudniej zrobić 😲
 
Dziewczyny mam ogromnego stracha, mam dziś 8+0 i zaobserwowalam podbarwiony na brązowo śluz. W ciąży z której mam córkę nigdy tak nie było, a po poprzedniej biochemicznej jestem przerażona. Czy ktoras z Was też tak miała i jest ok? Biore duphaston 2x dziennie.
Też miałam plamienia byłam na kontroli u było wszytko okej. Lekarz powiedział, że tak może być po stosunku, nadżerka, zmiany hormonów. Najlepiej odpoczywaj i zajmij sobą.

Najważniejsze, że nie masz mocnych bóli i kre nie jest żywa. Wiadomo konsultacja jak najszybciej.
 
Będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki🙂trzeba myśleć, pozytywnie. Pierwsza wizyta to wielkie emocje. Ja w środę też mam wizyte, ale 2. Będziemy w tym razem 🙂 ja mam o 11.40 🙂

Mój mąż że mną ma 3 światy, cały czas coś analizuje każdy objaw na na negatywny lub pozytywny. Najważniejsze być dobrej myśli. Cały czas sobie powtarzam bo to dla dziecka 🙂 łatwo napisać trudniej zrobić 😲
Ja jestem chyba jedyną osobą na tym forum, która nie miała robionej Bety z przyrostem, dlatego mam lekki stres, ale wizyta za 3 dni wiec wszystkiego dowiem się na badaniu. @Kajojcia244 bardzo dziękuje za wsparcie, to jest moja pierwsza ciąża💗, wiec nie jest mi wszystko znane 😉
 
Hej! U mnie bez zmian. Czuje sie super, jutro moja pierwsza wizyta. Z aplikacji 7+1 - zobaczymy czy to się potwierdzi
emoji5.png
L
Wszystko super, Wasze wyniki czy testy, ale może przejdźmy do konkretów, jak się czujecie?:)
Ja 7 + 1 i na ten moment tylko trochę uciążliwy ból piersi, w nocy potrafię się przebudzić przewracając z boku na bok;)
Hej, u mnie według moich obliczeń 5tc+5 dni , według aplikacji 5tc+6 dni. Ja czuje się bardzo dobrze. Jedynie czasem boli mnie macica , a czasem zaboli jajnik. Śpię dobrze , ale od 3 dni budzę się o 5:00 rano. Lekki ból piersi. Nie mam ochoty jeść. Nie mam mdłości , ani wymiotów , tylko brak apatytu, mimo uczucia głodu. Jem , zmuszam się. Rano i wieczorem mam pełno energii , ale czasem gdzieś w połowie dnia czuje się dziwnie , jakby spadł mi cukier i wtedy pomaga mi napięcie się gorącej czekolady lub coś słodszego. Jutro dzwonimy do lekarza by umówić pierwszą wizytę.
 
reklama
Ja jestem chyba jedyną osobą na tym forum, która nie miała robionej Bety z przyrostem, dlatego mam lekki stres, ale wizyta za 3 dni wiec wszystkiego dowiem się na badaniu. @Kajojcia244 bardzo dziękuje za wsparcie, to jest moja pierwsza ciąża[emoji175], wiec nie jest mi wszystko znane [emoji6]

Ja tez nie mialam badanego wlasnie
 
Do góry